Výsledky - PROLOG

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Absolutní pořadí / Absolute ranking
Prolog

Absolutní pořadí - Celkově
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 00:42:07 00:00:00 00:42:07
2 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 00:42:15 00:00:08 00:42:15
3 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:44:03 00:01:56 00:44:03
4 3 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 00:44:49 00:02:42 00:44:49
5 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 00:46:03 00:03:56 00:46:03
6 4 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:46:06 00:03:59 00:46:06
7 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 00:46:17 00:04:10 00:46:17
8 5 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 00:46:28 00:04:21 00:46:28
9 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 00:46:29 00:04:22 00:46:29
10 6 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 00:46:45 00:04:38 00:46:45
11 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 00:47:43 00:05:36 00:47:43
12 4 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 00:47:56 00:05:49 00:47:56
13 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 00:48:09 00:06:02 00:48:09
14 8 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 00:48:25 00:06:18 00:48:25
15 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 00:49:05 00:06:58 00:49:05
16 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 00:49:20 00:07:13 00:49:20
17 9 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 00:49:27 00:07:20 00:49:27
18 10 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 00:49:28 00:07:21 00:49:28
19 11 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 00:50:10 00:08:03 00:50:10
20 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 00:50:12 00:08:05 00:50:12
21 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 00:50:12 00:08:05 00:50:12
22 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 00:50:24 00:08:17 00:50:24
23 12 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 00:50:24 00:08:17 00:50:24
24 13 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:50:32 00:08:25 00:50:32
25 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 00:51:20 00:09:13 00:51:20
26 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 00:51:34 00:09:27 00:51:34
27 5 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 00:52:04 00:09:57 00:52:04
28 15 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 00:52:32 00:10:25 00:52:32
29 7 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 00:52:57 00:10:50 00:52:57
30 8 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 00:53:13 00:11:06 00:53:13
31 6 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 00:53:24 00:11:17 00:53:24
32 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 00:53:30 00:11:23 00:53:30
33 17 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 00:54:13 00:12:06 00:54:13
34 18 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 00:54:27 00:12:20 00:54:27
35 19 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 00:54:49 00:12:42 00:54:49
36 20 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 00:54:52 00:12:45 00:54:52
37 1 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 00:55:00 00:12:53 00:55:00
38 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 00:55:25 00:13:18 00:55:25
39 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 00:55:49 00:13:42 00:55:49
40 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 00:55:54 00:13:47 00:55:54
41 8 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 00:55:59 00:13:52 00:55:59
42 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 00:56:01 00:13:54 00:56:01
43 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 00:56:19 00:14:12 00:56:19
44 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 00:56:33 00:14:26 00:56:33
45 23 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 00:56:46 00:14:39 00:56:46
46 9 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod 00:57:07 00:15:00 00:57:07
47 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 00:57:14 00:15:07 00:57:14
48 10 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 00:57:18 00:15:11 00:57:18
49 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 00:57:21 00:15:14 00:57:21
50 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 00:57:22 00:15:15 00:57:22
51 3 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 00:57:28 00:15:21 00:57:28
52 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 00:57:34 00:15:27 00:57:34
53 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 00:57:36 00:15:29 00:57:36
54 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 00:57:50 00:15:43 00:57:50
55 24 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 00:57:54 00:15:47 00:57:54
56 25 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 00:57:56 00:15:49 00:57:56
57 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 00:58:07 00:16:00 00:58:07
58 26 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 00:58:23 00:16:16 00:58:23
59 12 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 00:58:50 00:16:43 00:58:50
60 27 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 00:59:02 00:16:55 00:59:02
61 28 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 00:59:03 00:16:56 00:59:03
62 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 00:59:24 00:17:17 00:59:24
63 14 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 00:59:29 00:17:22 00:59:29
64 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 00:59:40 00:17:33 00:59:40
65 15 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 00:59:45 00:17:38 00:59:45
66 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 01:00:35 00:18:28 01:00:35
67 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 01:00:56 00:18:49 01:00:56
68 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 01:01:01 00:18:54 01:01:01
69 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 01:01:18 00:19:11 01:01:18
70 17 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 01:01:26 00:19:19 01:01:26
71 30 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 01:01:30 00:19:23 01:01:30
72 31 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 01:01:37 00:19:30 01:01:37
73 18 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:01:58 00:19:51 01:01:58
74 32 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice 01:01:59 00:19:52 01:01:59
75 4 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 01:02:19 00:20:12 01:02:19
76 19 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 01:02:30 00:20:23 01:02:30
77 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 01:02:44 00:20:37 01:02:44
78 33 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 01:03:10 00:21:03 01:03:10
79 5 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 01:03:20 00:21:13 01:03:20
80 34 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 01:03:26 00:21:19 01:03:26
81 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:03:49 00:21:42 01:03:49
82 35 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 01:03:49 00:21:42 01:03:49
83 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 01:04:08 00:22:01 01:04:08
84 21 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:04:14 00:22:07 01:04:14
85 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 01:04:26 00:22:19 01:04:26
86 36 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:04:29 00:22:22 01:04:29
87 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 01:04:29 00:22:22 01:04:29
88 23 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 01:04:38 00:22:31 01:04:38
89 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 01:05:02 00:22:55 01:05:02
90 25 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 01:05:10 00:23:03 01:05:10
91 37 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 01:05:41 00:23:34 01:05:41
92 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 01:05:47 00:23:40 01:05:47
93 38 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:06:00 00:23:53 01:06:00
94 4 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 01:06:31 00:24:24 01:06:31
95 26 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 01:06:38 00:24:31 01:06:38
96 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 01:06:45 00:24:38 01:06:45
97 6 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 01:06:56 00:24:49 01:06:56
98 5 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 01:07:00 00:24:53 01:07:00
99 7 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 01:07:01 00:24:54 01:07:01
100 27 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 01:07:26 00:25:19 01:07:26
101 8 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 01:07:50 00:25:43 01:07:50
102 1 / E-M 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 01:08:23 00:26:16 01:08:23
103 28 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 01:08:41 00:26:34 01:08:41
104 2 / E-M 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 01:08:54 00:26:47 01:08:54
105 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 01:08:56 00:26:49 01:08:56
106 39 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 01:09:03 00:26:56 01:09:03
107 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 01:09:21 00:27:14 01:09:21
108 40 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 01:10:01 00:27:54 01:10:01
109 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:11:00 00:28:53 01:11:00
110 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 01:12:16 00:30:09 01:12:16
111 29 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 01:12:24 00:30:17 01:12:24
112 30 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 01:12:31 00:30:24 01:12:31
113 31 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 01:12:42 00:30:35 01:12:42
114 41 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 01:12:44 00:30:37 01:12:44
115 13 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 01:12:47 00:30:40 01:12:47
116 11 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 01:13:06 00:30:59 01:13:06
117 1 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 01:13:19 00:31:12 01:13:19
118 12 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 01:14:03 00:31:56 01:14:03
119 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 01:14:06 00:31:59 01:14:06
120 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 01:14:06 00:31:59 01:14:06
121 3 / E-M 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe 01:14:41 00:32:34 01:14:41
122 4 / E-M 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 01:15:19 00:33:12 01:15:19
123 6 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 01:15:30 00:33:23 01:15:30
124 3 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 01:15:36 00:33:29 01:15:36
125 32 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 01:15:52 00:33:45 01:15:52
126 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 01:16:16 00:34:09 01:16:16
127 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 01:16:37 00:34:30 01:16:37
128 7 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 01:16:50 00:34:43 01:16:50
129 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:17:35 00:35:28 01:17:35
130 42 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 01:17:43 00:35:36 01:17:43
131 5 / E-M 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 01:19:03 00:36:56 01:19:03
132 15 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 01:19:29 00:37:22 01:19:29
133 6 / E-M 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 01:20:58 00:38:51 01:20:58
134 1 / DE-M 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric 01:21:20 00:39:13 01:21:20
135 7 / E-M 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 01:23:18 00:41:11 01:23:18
136 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 01:23:20 00:41:13 01:23:20
137 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 01:23:48 00:41:41 01:23:48
138 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 01:24:45 00:42:38 01:24:45
139 1 / E-Z 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 01:25:20 00:43:13 01:25:20
140 8 / E-M 274 CHOYNA Peter 1985 01:25:42 00:43:35 01:25:42
141 9 / E-M 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 01:25:56 00:43:49 01:25:56
142 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 01:26:50 00:44:43 01:26:50
143 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 01:27:01 00:44:54 01:27:01
144 10 / E-M 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 01:27:45 00:45:38 01:27:45
145 11 / E-M 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 01:27:52 00:45:45 01:27:52
146 12 / E-M 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE 01:28:06 00:45:59 01:28:06
147 1 / E-MV 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100% 01:28:20 00:46:13 01:28:20
148 13 / E-M 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 01:28:37 00:46:30 01:28:37
149 14 / E-M 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 01:29:19 00:47:12 01:29:19
150 15 / E-M 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 01:29:31 00:47:24 01:29:31
151 16 / E-M 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 01:29:40 00:47:33 01:29:40
152 17 / E-M 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 01:29:49 00:47:42 01:29:49
153 18 / E-M 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 01:29:49 00:47:42 01:29:49
154 19 / E-M 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 01:30:06 00:47:59 01:30:06
155 20 / E-M 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 01:30:24 00:48:17 01:30:24
156 21 / E-M 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:30:42 00:48:35 01:30:42
157 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 01:30:44 00:48:37 01:30:44
158 22 / E-M 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 01:31:31 00:49:24 01:31:31
159 23 / E-M 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:31:48 00:49:41 01:31:48
160 24 / E-M 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 01:31:52 00:49:45 01:31:52
161 25 / E-M 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:32:07 00:50:00 01:32:07
162 26 / E-M 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 01:32:26 00:50:19 01:32:26
163 1 / DE-Z 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:32:28 00:50:21 01:32:28
164 516 DOKOUPIL Zdeněk 1975 CZE Apache-Comp Racing Team 01:32:32 00:50:25 01:32:32
165 27 / E-M 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team 01:32:50 00:50:43 01:32:50
166 28 / E-M 211 THALER Norbert 1983 AUT 01:33:18 00:51:11 01:33:18
167 29 / E-M 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 01:33:32 00:51:25 01:33:32
168 30 / E-M 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 01:33:43 00:51:36 01:33:43
169 31 / E-M 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 01:33:44 00:51:37 01:33:44
170 32 / E-M 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:33:45 00:51:38 01:33:45
171 33 / E-M 210 KAISER Günther 1973 AUT 01:33:51 00:51:44 01:33:51
172 34 / E-M 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 01:33:58 00:51:51 01:33:58
173 35 / E-M 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 01:33:58 00:51:51 01:33:58
174 36 / E-M 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 01:34:11 00:52:04 01:34:11
175 37 / E-M 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 01:34:12 00:52:05 01:34:12
176 2 / DE-M 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 01:34:13 00:52:06 01:34:13
177 38 / E-M 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 01:34:25 00:52:18 01:34:25
178 39 / E-M 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 01:34:29 00:52:22 01:34:29
179 40 / E-M 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 01:34:35 00:52:28 01:34:35
180 3 / DE-M 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 01:34:40 00:52:33 01:34:40
181 19 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 01:34:44 00:52:37 01:34:44
182 41 / E-M 272 KOS Jiří 1999 CZE 01:34:46 00:52:39 01:34:46
183 2 / E-Z 303 KNEISE Anja 1987 DEU 01:35:10 00:53:03 01:35:10
184 42 / E-M 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 01:35:12 00:53:05 01:35:12
185 43 / E-M 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 01:35:24 00:53:17 01:35:24
186 44 / E-M 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 01:35:34 00:53:27 01:35:34
187 45 / E-M 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 01:36:32 00:54:25 01:36:32
188 4 / DE-M 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 01:36:40 00:54:33 01:36:40
189 3 / E-Z 309 GRELA Joanna 1980 POL 01:38:10 00:56:03 01:38:10
190 20 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 01:38:31 00:56:24 01:38:31
191 46 / E-M 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 01:38:39 00:56:32 01:38:39
192 2 / E-MV 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 01:38:45 00:56:38 01:38:45
193 47 / E-M 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 01:38:52 00:56:45 01:38:52
194 48 / E-M 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 01:39:22 00:57:15 01:39:22
195 49 / E-M 260 DONATH Stefan 1978 DEU 01:39:32 00:57:25 01:39:32
196 50 / E-M 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 01:39:33 00:57:26 01:39:33
197 51 / E-M 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 01:40:06 00:57:59 01:40:06
198 52 / E-M 258 STRNAD Václav 1989 CZE 01:40:32 00:58:25 01:40:32
199 4 / E-Z 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 01:40:33 00:58:26 01:40:33
200 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 01:41:28 00:59:21 01:41:28
201 53 / E-M 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 01:42:48 01:00:41 01:42:48
202 2 / DE-Z 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice 01:42:57 01:00:50 01:42:57
203 5 / DE-M 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 01:43:36 01:01:29 01:43:36
204 6 / DE-M 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 01:43:37 01:01:30 01:43:37
205 54 / E-M 266 BARCZ Jarek 1985 POL 01:44:39 01:02:32 01:44:39
206 7 / DE-M 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 01:44:47 01:02:40 01:44:47
207 8 / DE-M 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 01:45:12 01:03:05 01:45:12
208 9 / DE-M 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:45:42 01:03:35 01:45:42
209 10 / DE-M 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 01:46:03 01:03:56 01:46:03
210 11 / DE-M 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:46:39 01:04:32 01:46:39
211 55 / E-M 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 01:47:28 01:05:21 01:47:28
212 12 / DE-M 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 01:47:36 01:05:29 01:47:36
213 3 / DE-Z 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 01:48:02 01:05:55 01:48:02
214 13 / DE-M 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 01:48:26 01:06:19 01:48:26
215 14 / DE-M 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 01:48:34 01:06:27 01:48:34
216 15 / DE-M 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 01:49:08 01:07:01 01:49:08
217 16 / DE-M 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:49:15 01:07:08 01:49:15
218 17 / DE-M 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč 01:52:01 01:09:54 01:52:01
219 18 / DE-M 513 ANDERLE David 1985 CZE 01:53:26 01:11:19 01:53:26
220 19 / DE-M 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 01:57:46 01:15:39 01:57:46
221 56 / E-M 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 02:06:59 01:24:52 02:06:59
222 57 / E-M 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 02:09:10 01:27:03 02:09:10
223 58 / E-M 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 02:09:31 01:27:24 02:09:31
224 59 / E-M 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 02:10:01 01:27:54 02:10:01
225 60 / E-M 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 02:10:32 01:28:25 02:10:32
226 61 / E-M 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 02:13:08 01:31:01 02:13:08
227 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails 02:14:05 01:31:58 02:14:05
228 62 / E-M 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK 02:25:48 01:43:41 02:25:48
229 33 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE 05:17:08 04:35:01 05:17:08
230 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
231 291 SVOBODA Matěj 1980 CZE CODLO CZ
232 63 / E-M 268 CHOYNA Peter 1976 DEU
233 34 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
234 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
235 20 / DE-M 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
236 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
237 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
238 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
239 803 KOPECKÝ Michal 1976 CZE
240 64 / E-M 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
241 35 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
242 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
243 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
244 5 / E-Z 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
245 43 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov
246 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
247 44 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
248 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
249 290 ZIMA Tomáš 1994 CZE JKF Jaroměř
250 65 / E-M 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
251 36 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
252 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
253 6 / E-Z 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
254 132 HOLMAN Tomáš 1967 CZE SMICHOFF
255 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
256 7 / E-Z 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
257 802 PACNER Pavel 1998 CZE
258 809 TOMEK Jan 1983 CZE
259 45 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
260 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
261 292 TEOFILEVSKI Kamil 1986 CZE
262 3 / E-MV 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
263 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
264 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
265 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
266 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
267 37 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK
268 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
269 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
270 66 / E-M 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
271 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
272 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
273 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
274 38 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ
275 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
276 810 SUNKOVSKÝ Marek 1972 CZE SUNSETBIKE
277 46 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
Extreme Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 00:42:07 00:00:00 00:42:07
2 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 00:42:15 00:00:08 00:42:15
3 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:44:03 00:01:56 00:44:03
4 3 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 00:44:49 00:02:42 00:44:49
5 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 00:46:03 00:03:56 00:46:03
6 4 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:46:06 00:03:59 00:46:06
7 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 00:46:17 00:04:10 00:46:17
8 5 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 00:46:28 00:04:21 00:46:28
9 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 00:46:29 00:04:22 00:46:29
10 6 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 00:46:45 00:04:38 00:46:45
11 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 00:47:43 00:05:36 00:47:43
12 4 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 00:47:56 00:05:49 00:47:56
13 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 00:48:09 00:06:02 00:48:09
14 8 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 00:48:25 00:06:18 00:48:25
15 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 00:49:05 00:06:58 00:49:05
16 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 00:49:20 00:07:13 00:49:20
17 9 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 00:49:27 00:07:20 00:49:27
18 10 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 00:49:28 00:07:21 00:49:28
19 11 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 00:50:10 00:08:03 00:50:10
20 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 00:50:12 00:08:05 00:50:12
21 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 00:50:12 00:08:05 00:50:12
22 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 00:50:24 00:08:17 00:50:24
23 12 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 00:50:24 00:08:17 00:50:24
24 13 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:50:32 00:08:25 00:50:32
25 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 00:51:20 00:09:13 00:51:20
26 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 00:51:34 00:09:27 00:51:34
27 5 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 00:52:04 00:09:57 00:52:04
28 15 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 00:52:32 00:10:25 00:52:32
29 7 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 00:52:57 00:10:50 00:52:57
30 8 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 00:53:13 00:11:06 00:53:13
31 6 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 00:53:24 00:11:17 00:53:24
32 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 00:53:30 00:11:23 00:53:30
33 17 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 00:54:13 00:12:06 00:54:13
34 18 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 00:54:27 00:12:20 00:54:27
35 19 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 00:54:49 00:12:42 00:54:49
36 20 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 00:54:52 00:12:45 00:54:52
37 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 00:55:25 00:13:18 00:55:25
38 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 00:55:49 00:13:42 00:55:49
39 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 00:55:54 00:13:47 00:55:54
40 8 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 00:55:59 00:13:52 00:55:59
41 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 00:56:33 00:14:26 00:56:33
42 23 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 00:56:46 00:14:39 00:56:46
43 9 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod 00:57:07 00:15:00 00:57:07
44 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 00:57:14 00:15:07 00:57:14
45 10 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 00:57:18 00:15:11 00:57:18
46 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 00:57:21 00:15:14 00:57:21
47 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 00:57:22 00:15:15 00:57:22
48 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 00:57:34 00:15:27 00:57:34
49 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 00:57:36 00:15:29 00:57:36
50 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 00:57:50 00:15:43 00:57:50
51 24 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 00:57:54 00:15:47 00:57:54
52 25 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 00:57:56 00:15:49 00:57:56
53 26 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 00:58:23 00:16:16 00:58:23
54 12 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 00:58:50 00:16:43 00:58:50
55 27 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 00:59:02 00:16:55 00:59:02
56 28 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 00:59:03 00:16:56 00:59:03
57 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 00:59:24 00:17:17 00:59:24
58 14 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 00:59:29 00:17:22 00:59:29
59 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 00:59:40 00:17:33 00:59:40
60 15 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 00:59:45 00:17:38 00:59:45
61 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 01:00:35 00:18:28 01:00:35
62 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 01:00:56 00:18:49 01:00:56
63 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 01:01:01 00:18:54 01:01:01
64 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 01:01:18 00:19:11 01:01:18
65 17 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 01:01:26 00:19:19 01:01:26
66 30 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 01:01:30 00:19:23 01:01:30
67 31 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 01:01:37 00:19:30 01:01:37
68 18 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:01:58 00:19:51 01:01:58
69 32 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice 01:01:59 00:19:52 01:01:59
70 19 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 01:02:30 00:20:23 01:02:30
71 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 01:02:44 00:20:37 01:02:44
72 33 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 01:03:10 00:21:03 01:03:10
73 34 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 01:03:26 00:21:19 01:03:26
74 35 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 01:03:49 00:21:42 01:03:49
75 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:03:49 00:21:42 01:03:49
76 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 01:04:08 00:22:01 01:04:08
77 21 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:04:14 00:22:07 01:04:14
78 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 01:04:26 00:22:19 01:04:26
79 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 01:04:29 00:22:22 01:04:29
80 36 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:04:29 00:22:22 01:04:29
81 23 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 01:04:38 00:22:31 01:04:38
82 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 01:05:02 00:22:55 01:05:02
83 25 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 01:05:10 00:23:03 01:05:10
84 37 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 01:05:41 00:23:34 01:05:41
85 38 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:06:00 00:23:53 01:06:00
86 4 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 01:06:31 00:24:24 01:06:31
87 26 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 01:06:38 00:24:31 01:06:38
88 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 01:06:45 00:24:38 01:06:45
89 5 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 01:07:00 00:24:53 01:07:00
90 27 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 01:07:26 00:25:19 01:07:26
91 28 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 01:08:41 00:26:34 01:08:41
92 39 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 01:09:03 00:26:56 01:09:03
93 40 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 01:10:01 00:27:54 01:10:01
94 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:11:00 00:28:53 01:11:00
95 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 01:12:16 00:30:09 01:12:16
96 29 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 01:12:24 00:30:17 01:12:24
97 30 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 01:12:31 00:30:24 01:12:31
98 31 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 01:12:42 00:30:35 01:12:42
99 41 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 01:12:44 00:30:37 01:12:44
100 13 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 01:12:47 00:30:40 01:12:47
101 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 01:14:06 00:31:59 01:14:06
102 6 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 01:15:30 00:33:23 01:15:30
103 32 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 01:15:52 00:33:45 01:15:52
104 7 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 01:16:50 00:34:43 01:16:50
105 42 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 01:17:43 00:35:36 01:17:43
106 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 01:23:20 00:41:13 01:23:20
107 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 01:30:44 00:48:37 01:30:44
108 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails 02:14:05 01:31:58 02:14:05
109 33 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE 05:17:08 04:35:01 05:17:08
110 34 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
111 35 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
112 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
113 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
114 36 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ
115 44 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
116 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
117 37 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
118 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
119 38 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK
120 45 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
121 46 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov
Extreme Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 00:57:36 00:00:00 00:57:36
2 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 01:00:35 00:02:59 01:00:35
3 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 01:00:56 00:03:20 01:00:56
4 4 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 01:06:31 00:08:55 01:06:31
5 5 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 01:07:00 00:09:24 01:07:00
6 6 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 01:15:30 00:17:54 01:15:30
7 7 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 01:16:50 00:19:14 01:16:50
8 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 01:30:44 00:33:08 01:30:44
9 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
Extreme Race Marathon - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:44:03 00:00:00 00:44:03
2 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 00:46:29 00:02:26 00:46:29
3 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 00:47:43 00:03:40 00:47:43
4 4 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 00:47:56 00:03:53 00:47:56
5 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 00:49:05 00:05:02 00:49:05
6 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 00:49:20 00:05:17 00:49:20
7 7 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 00:52:57 00:08:54 00:52:57
8 8 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 00:53:13 00:09:10 00:53:13
9 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 00:55:54 00:11:51 00:55:54
10 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 00:57:14 00:13:11 00:57:14
11 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 01:04:29 00:20:26 01:04:29
12 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 01:06:45 00:22:42 01:06:45
13 13 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 01:12:47 00:28:44 01:12:47
14 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails 02:14:05 01:30:02 02:14:05
15 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
Extreme Race Marathon - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 00:42:07 00:00:00 00:42:07
2 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 00:42:15 00:00:08 00:42:15
3 3 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 00:44:49 00:02:42 00:44:49
4 4 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:46:06 00:03:59 00:46:06
5 5 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 00:46:28 00:04:21 00:46:28
6 6 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 00:46:45 00:04:38 00:46:45
7 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 00:48:09 00:06:02 00:48:09
8 8 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 00:48:25 00:06:18 00:48:25
9 9 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 00:49:27 00:07:20 00:49:27
10 10 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 00:49:28 00:07:21 00:49:28
11 11 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 00:50:10 00:08:03 00:50:10
12 12 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 00:50:24 00:08:17 00:50:24
13 13 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:50:32 00:08:25 00:50:32
14 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 00:51:34 00:09:27 00:51:34
15 15 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 00:52:32 00:10:25 00:52:32
16 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 00:53:30 00:11:23 00:53:30
17 17 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 00:54:13 00:12:06 00:54:13
18 18 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 00:54:27 00:12:20 00:54:27
19 19 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 00:54:49 00:12:42 00:54:49
20 20 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 00:54:52 00:12:45 00:54:52
21 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 00:55:49 00:13:42 00:55:49
22 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 00:56:33 00:14:26 00:56:33
23 23 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 00:56:46 00:14:39 00:56:46
24 24 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 00:57:54 00:15:47 00:57:54
25 25 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 00:57:56 00:15:49 00:57:56
26 26 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 00:58:23 00:16:16 00:58:23
27 27 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 00:59:02 00:16:55 00:59:02
28 28 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 00:59:03 00:16:56 00:59:03
29 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 00:59:40 00:17:33 00:59:40
30 30 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 01:01:30 00:19:23 01:01:30
31 31 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 01:01:37 00:19:30 01:01:37
32 32 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice 01:01:59 00:19:52 01:01:59
33 33 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 01:03:10 00:21:03 01:03:10
34 34 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 01:03:26 00:21:19 01:03:26
35 35 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 01:03:49 00:21:42 01:03:49
36 36 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:04:29 00:22:22 01:04:29
37 37 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 01:05:41 00:23:34 01:05:41
38 38 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:06:00 00:23:53 01:06:00
39 39 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 01:09:03 00:26:56 01:09:03
40 40 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 01:10:01 00:27:54 01:10:01
41 41 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 01:12:44 00:30:37 01:12:44
42 42 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 01:17:43 00:35:36 01:17:43
43 43 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
44 44 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
45 45 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
46 46 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov
Extreme Race Marathon - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 00:46:03 00:00:00 00:46:03
2 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 00:46:17 00:00:14 00:46:17
3 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 00:50:12 00:04:09 00:50:12
4 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 00:50:24 00:04:21 00:50:24
5 5 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 00:52:04 00:06:01 00:52:04
6 6 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 00:53:24 00:07:21 00:53:24
7 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 00:55:25 00:09:22 00:55:25
8 8 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 00:55:59 00:09:56 00:55:59
9 9 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod 00:57:07 00:11:04 00:57:07
10 10 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 00:57:18 00:11:15 00:57:18
11 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 00:57:34 00:11:31 00:57:34
12 12 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 00:58:50 00:12:47 00:58:50
13 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 00:59:24 00:13:21 00:59:24
14 14 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 00:59:29 00:13:26 00:59:29
15 15 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 00:59:45 00:13:42 00:59:45
16 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 01:01:01 00:14:58 01:01:01
17 17 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 01:01:26 00:15:23 01:01:26
18 18 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 01:01:58 00:15:55 01:01:58
19 19 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 01:02:30 00:16:27 01:02:30
20 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 01:04:08 00:18:05 01:04:08
21 21 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:04:14 00:18:11 01:04:14
22 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 01:04:26 00:18:23 01:04:26
23 23 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 01:04:38 00:18:35 01:04:38
24 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 01:05:02 00:18:59 01:05:02
25 25 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 01:05:10 00:19:07 01:05:10
26 26 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 01:06:38 00:20:35 01:06:38
27 27 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 01:07:26 00:21:23 01:07:26
28 28 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 01:08:41 00:22:38 01:08:41
29 29 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 01:12:24 00:26:21 01:12:24
30 30 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 01:12:31 00:26:28 01:12:31
31 31 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 01:12:42 00:26:39 01:12:42
32 32 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 01:15:52 00:29:49 01:15:52
33 33 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE 05:17:08 04:31:05 05:17:08
34 34 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
35 35 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK
36 36 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
37 37 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
38 38 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ
Extreme Race Marathon - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 00:50:12 00:00:00 00:50:12
2 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 00:51:20 00:01:08 00:51:20
3 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 00:57:21 00:07:09 00:57:21
4 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 00:57:22 00:07:10 00:57:22
5 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 00:57:50 00:07:38 00:57:50
6 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 01:01:18 00:11:06 01:01:18
7 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 01:02:44 00:12:32 01:02:44
8 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 01:03:49 00:13:37 01:03:49
9 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 01:11:00 00:20:48 01:11:00
10 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 01:12:16 00:22:04 01:12:16
11 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 01:14:06 00:23:54 01:14:06
12 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 01:23:20 00:33:08 01:23:20
13 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
Demo Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 00:55:00 00:00:00 00:55:00
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 00:56:01 00:01:01 00:56:01
3 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 00:56:19 00:01:19 00:56:19
4 3 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 00:57:28 00:02:28 00:57:28
5 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 00:58:07 00:03:07 00:58:07
6 4 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 01:02:19 00:07:19 01:02:19
7 5 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 01:03:20 00:08:20 01:03:20
8 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 01:05:47 00:10:47 01:05:47
9 6 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 01:06:56 00:11:56 01:06:56
10 7 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 01:07:01 00:12:01 01:07:01
11 8 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 01:07:50 00:12:50 01:07:50
12 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 01:08:56 00:13:56 01:08:56
13 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 01:09:21 00:14:21 01:09:21
14 11 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 01:13:06 00:18:06 01:13:06
15 1 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 01:13:19 00:18:19 01:13:19
16 12 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 01:14:03 00:19:03 01:14:03
17 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 01:14:06 00:19:06 01:14:06
18 3 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 01:15:36 00:20:36 01:15:36
19 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 01:16:16 00:21:16 01:16:16
20 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 01:16:37 00:21:37 01:16:37
21 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:17:35 00:22:35 01:17:35
22 15 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 01:19:29 00:24:29 01:19:29
23 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 01:23:48 00:28:48 01:23:48
24 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 01:24:45 00:29:45 01:24:45
25 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 01:26:50 00:31:50 01:26:50
26 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 01:27:01 00:32:01 01:27:01
27 19 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 01:34:44 00:39:44 01:34:44
28 20 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 01:38:31 00:43:31 01:38:31
29 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 01:41:28 00:46:28 01:41:28
30 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
31 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 01:13:19 00:00:00 01:13:19
2 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 01:14:06 00:00:47 01:14:06
3 3 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 01:15:36 00:02:17 01:15:36
4 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 01:24:45 00:11:26 01:24:45
5 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Demo Race Marathon - Muži
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 00:55:00 00:00:00 00:55:00
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 00:56:01 00:01:01 00:56:01
3 3 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 00:57:28 00:02:28 00:57:28
4 4 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 01:02:19 00:07:19 01:02:19
5 5 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 01:03:20 00:08:20 01:03:20
6 6 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 01:06:56 00:11:56 01:06:56
7 7 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 01:07:01 00:12:01 01:07:01
8 8 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 01:07:50 00:12:50 01:07:50
9 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 01:08:56 00:13:56 01:08:56
10 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 01:09:21 00:14:21 01:09:21
11 11 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 01:13:06 00:18:06 01:13:06
12 12 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 01:14:03 00:19:03 01:14:03
13 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 01:16:16 00:21:16 01:16:16
14 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 01:16:37 00:21:37 01:16:37
15 15 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 01:19:29 00:24:29 01:19:29
16 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 01:23:48 00:28:48 01:23:48
17 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 01:26:50 00:31:50 01:26:50
18 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 01:27:01 00:32:01 01:27:01
19 19 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 01:34:44 00:39:44 01:34:44
20 20 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 01:38:31 00:43:31 01:38:31
21 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 01:41:28 00:46:28 01:41:28
22 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Juniorky
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
Demo Race Marathon - Junioři
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 00:56:19 00:00:00 00:56:19
2 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 00:58:07 00:01:48 00:58:07
3 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 01:05:47 00:09:28 01:05:47
4 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:17:35 00:21:16 01:17:35
Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 809 TOMEK Jan 1983 CZE
2 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
3 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
4 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
5 802 PACNER Pavel 1998 CZE
6 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
7 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
8 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
9 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
10 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
11 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
12 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
13 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
14 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
15 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
16 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
17 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
Marathon Vrani Hory - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
2 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
Marathon Vrani Hory - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
2 802 PACNER Pavel 1998 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
2 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
3 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
4 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
5 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
6 809 TOMEK Jan 1983 CZE
7 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
8 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
9 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
10 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
Marathon Vrani Hory - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
2 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
Demo Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
Demo Marathon Vrani Hory - Všichni
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog
1 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM