Výsledky - Enduro Stage 2

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Enduro - Stage 3

Extreme Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 00:35:23 00:00:00 00:01:46 00:05:50 00:01:36 00:02:15 00:02:17 00:04:04 00:01:56 00:06:45 00:04:21 00:04:33
2 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 00:35:31 00:00:08 00:01:47 00:05:26 00:01:40 00:02:22 00:02:24 00:04:19 00:02:05 00:06:32 00:04:23 00:04:33
3 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 00:35:41 00:00:18 00:01:50 00:05:38 00:01:38 00:02:18 00:02:20 00:04:02 00:02:02 00:06:46 00:04:31 00:04:36
4 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 00:37:23 00:02:00 00:01:54 00:06:12 00:01:37 00:02:24 00:02:30 00:04:17 00:01:54 00:06:52 00:04:47 00:04:56
5 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 00:37:31 00:02:08 00:01:46 00:06:02 00:01:45 00:02:29 00:02:29 00:04:13 00:02:03 00:06:51 00:05:02 00:04:51
6 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 00:39:21 00:03:58 00:01:48 00:06:01 00:01:48 00:02:31 00:02:37 00:04:43 00:02:04 00:07:21 00:05:15 00:05:13
7 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 00:39:25 00:04:02 00:01:50 00:06:19 00:01:45 00:02:40 00:02:36 00:04:31 00:02:12 00:07:08 00:05:27 00:04:57
8 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 00:39:39 00:04:16 00:01:56 00:06:32 00:01:38 00:02:32 00:02:32 00:04:36 00:02:08 00:07:21 00:05:19 00:05:05
9 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 00:40:33 00:05:10 00:02:46 00:06:11 00:01:41 00:02:26 00:02:26 00:04:40 00:02:16 00:07:24 00:05:31 00:05:12
10 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 00:40:38 00:05:15 00:01:55 00:06:54 00:01:46 00:02:41 00:02:36 00:04:31 00:02:08 00:07:28 00:05:34 00:05:05
11 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 00:40:52 00:05:29 00:01:47 00:06:26 00:01:46 00:02:37 00:02:39 00:04:52 00:02:16 00:07:24 00:05:34 00:05:31
12 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 00:41:19 00:05:56 00:01:48 00:06:26 00:01:47 00:03:11 00:02:38 00:04:49 00:02:22 00:07:22 00:05:33 00:05:23
13 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 00:41:24 00:06:01 00:01:53 00:06:19 00:01:52 00:02:55 00:02:44 00:04:52 00:02:26 00:07:24 00:05:37 00:05:22
14 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 00:41:41 00:06:18 00:01:49 00:06:13 00:01:45 00:02:45 00:02:35 00:05:15 00:02:53 00:07:16 00:05:45 00:05:25
15 272 KOS Jiří 1999 CZE 00:42:00 00:06:37 00:01:52 00:06:58 00:01:44 00:02:37 00:02:38 00:04:46 00:02:11 00:07:29 00:05:58 00:05:47
16 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 00:42:13 00:06:50 00:01:48 00:06:24 00:02:12 00:02:46 00:02:38 00:04:53 00:02:38 00:07:59 00:05:38 00:05:17
17 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 00:42:20 00:06:57 00:01:54 00:06:36 00:01:54 00:03:01 00:02:45 00:04:48 00:02:23 00:07:43 00:05:52 00:05:24
18 266 BARCZ Jarek 1985 POL 00:43:05 00:07:42 00:01:55 00:06:31 00:01:47 00:02:47 00:02:48 00:05:04 00:02:31 00:07:40 00:06:07 00:05:55
19 211 THALER Norbert 1983 AUT 00:43:13 00:07:50 00:01:53 00:06:34 00:01:55 00:03:07 00:03:03 00:05:12 00:02:26 00:07:37 00:05:57 00:05:29
20 268 CHOYNA Peter 1976 DEU 00:43:33 00:08:10 00:01:59 00:06:41 00:01:51 00:02:53 00:02:49 00:05:04 00:02:32 00:08:03 00:06:07 00:05:34
21 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 00:43:34 00:08:11 00:01:53 00:06:29 00:01:56 00:02:51 00:02:45 00:05:21 00:03:00 00:08:03 00:06:01 00:05:15
22 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 00:43:37 00:08:14 00:01:58 00:06:40 00:01:45 00:02:52 00:02:45 00:05:26 00:02:32 00:08:05 00:06:03 00:05:31
23 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 00:43:48 00:08:25 00:02:05 00:06:49 00:01:48 00:02:47 00:02:57 00:05:03 00:02:25 00:08:28 00:05:32 00:05:54
24 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 00:43:50 00:08:27 00:02:00 00:07:08 00:01:46 00:02:50 00:03:03 00:05:17 00:02:31 00:08:02 00:05:40 00:05:33
25 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 00:44:23 00:09:00 00:02:13 00:06:43 00:01:54 00:02:58 00:02:55 00:05:15 00:02:41 00:07:57 00:06:19 00:05:28
26 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 00:44:30 00:09:07 00:01:53 00:07:08 00:01:49 00:03:12 00:02:54 00:05:30 00:02:32 00:07:53 00:06:10 00:05:29
27 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 00:44:36 00:09:13 00:01:52 00:06:46 00:01:53 00:03:10 00:02:57 00:05:10 00:02:29 00:08:13 00:06:31 00:05:35
28 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 00:44:46 00:09:23 00:01:54 00:07:09 00:01:50 00:02:50 00:02:49 00:05:43 00:02:23 00:08:06 00:06:10 00:05:52
29 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 00:45:04 00:09:41 00:02:06 00:07:48 00:01:49 00:02:59 00:02:56 00:05:01 00:02:31 00:08:10 00:05:54 00:05:50
30 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 00:45:47 00:10:24 00:02:05 00:06:44 00:01:52 00:03:00 00:02:55 00:05:35 00:02:37 00:08:11 00:06:34 00:06:14
31 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 00:45:48 00:10:25 00:02:00 00:06:44 00:02:04 00:03:28 00:03:14 00:05:30 00:02:41 00:07:57 00:06:15 00:05:55
32 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 00:45:58 00:10:35 00:02:00 00:07:59 00:01:49 00:02:52 00:02:55 00:05:58 00:02:17 00:07:59 00:06:10 00:05:59
33 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:46:09 00:10:46 00:01:51 00:06:14 00:01:41 00:02:56 00:02:46 00:05:08 00:02:14 00:07:25 00:10:03 00:05:51
34 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 00:46:22 00:10:59 00:02:04 00:07:25 00:01:52 00:03:03 00:03:07 00:05:45 00:02:40 00:08:17 00:06:18 00:05:51
35 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 00:46:39 00:11:16 00:02:01 00:07:11 00:02:00 00:03:18 00:03:09 00:05:30 00:02:36 00:08:33 00:06:15 00:06:06
36 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 00:46:39 00:11:16 00:02:02 00:06:42 00:01:52 00:02:48 00:02:52 00:06:29 00:02:46 00:08:30 00:06:36 00:06:02
37 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 00:46:46 00:11:23 00:02:01 00:07:25 00:01:56 00:03:18 00:03:05 00:05:15 00:03:25 00:07:50 00:06:16 00:06:15
38 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 00:46:50 00:11:27 00:02:00 00:07:44 00:01:50 00:02:58 00:02:58 00:05:25 00:02:22 00:08:23 00:06:52 00:06:18
39 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 00:47:27 00:12:04 00:02:06 00:07:48 00:01:49 00:02:57 00:02:56 00:05:34 00:02:30 00:09:06 00:06:22 00:06:19
40 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 00:48:05 00:12:42 00:02:05 00:08:28 00:01:50 00:03:27 00:03:15 00:05:26 00:02:19 00:08:27 00:06:21 00:06:27
41 210 KAISER Günther 1973 AUT 00:49:20 00:13:57 00:02:08 00:07:42 00:01:58 00:04:04 00:03:23 00:05:57 00:02:45 00:08:46 00:06:35 00:06:02
42 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 00:50:13 00:14:50 00:01:58 00:07:12 00:01:51 00:02:57 00:02:56 00:09:48 00:02:26 00:07:48 00:06:23 00:06:54
43 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 00:50:43 00:15:20 00:02:07 00:07:13 00:02:05 00:03:46 00:03:17 00:06:58 00:02:59 00:08:53 00:07:22 00:06:03
44 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 00:51:09 00:15:46 00:02:06 00:07:41 00:02:01 00:03:25 00:03:28 00:06:09 00:02:52 00:09:19 00:07:26 00:06:42
45 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 00:51:13 00:15:50 00:02:04 00:07:19 00:02:03 00:03:16 00:03:10 00:06:45 00:03:13 00:09:07 00:07:52 00:06:24
46 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 00:51:56 00:16:33 00:02:09 00:07:37 00:02:04 00:03:44 00:03:29 00:06:16 00:03:07 00:09:36 00:07:35 00:06:19
47 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 00:52:35 00:17:12 00:02:14 00:07:28 00:02:16 00:03:52 00:03:35 00:06:48 00:03:14 00:08:53 00:07:43 00:06:32
48 260 DONATH Stefan 1978 DEU 00:52:39 00:17:16 00:02:08 00:07:55 00:02:13 00:03:37 00:03:26 00:05:43 00:03:24 00:09:50 00:07:55 00:06:28
49 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 00:53:29 00:18:06 00:02:07 00:07:47 00:02:09 00:03:25 00:03:22 00:06:43 00:03:17 00:09:12 00:08:40 00:06:47
50 303 KNEISE Anja 1987 DEU 00:54:05 00:18:42 00:02:11 00:08:02 00:02:09 00:04:27 00:03:54 00:06:29 00:03:04 00:09:06 00:08:10 00:06:33
51 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 00:54:38 00:19:15 00:02:13 00:08:19 00:02:11 00:03:38 00:03:35 00:07:02 00:02:50 00:09:35 00:08:03 00:07:12
52 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 00:54:40 00:19:17 00:02:15 00:08:16 00:02:37 00:03:26 00:03:43 00:06:29 00:02:53 00:10:01 00:07:46 00:07:14
53 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 00:54:44 00:19:21 00:02:02 00:07:57 00:02:19 00:04:19 00:03:23 00:06:59 00:03:09 00:09:46 00:08:00 00:06:50
54 258 STRNAD Václav 1989 CZE 00:56:00 00:20:37 00:02:08 00:08:59 00:02:06 00:03:09 00:03:40 00:07:25 00:03:01 00:09:37 00:08:28 00:07:27
55 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 00:56:32 00:21:09 00:02:18 00:08:17 00:02:22 00:04:15 00:03:43 00:06:51 00:03:13 00:09:52 00:08:56 00:06:45
56 309 GRELA Joanna 1980 POL 00:58:09 00:22:46 00:02:26 00:07:34 00:02:18 00:04:34 00:03:50 00:07:52 00:04:05 00:09:25 00:08:58 00:07:07
57 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 00:59:21 00:23:58 00:02:18 00:07:55 00:02:15 00:04:09 00:03:48 00:07:24 00:03:33 00:10:33 00:08:13 00:09:13
58 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 00:59:33 00:24:10 00:02:31 00:08:49 00:02:23 00:04:40 00:04:04 00:07:38 00:03:25 00:09:46 00:08:45 00:07:32
59 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 01:00:30 00:25:07 00:02:33 00:08:29 00:02:37 00:04:49 00:04:00 00:08:38 00:03:42 00:09:49 00:08:36 00:07:17
60 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 01:05:23 00:30:00 00:01:57 00:07:46 00:01:56 00:02:59 00:02:59 00:10:50 00:04:31 00:18:15 00:07:48 00:06:22
61 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 01:06:38 00:31:15 00:02:22 00:08:41 00:02:37 00:04:44 00:04:35 00:09:47 00:04:43 00:11:20 00:09:49 00:08:00
62 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team
63 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe
64 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
65 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
66 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team
67 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
68 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
69 274 CHOYNA Peter 1985
70 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
71 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100%
72 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad
73 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE
74 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
75 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
76 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK
Extreme Enduro Race - Ženy
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 303 KNEISE Anja 1987 DEU 00:54:05 00:00:00 00:02:11 00:08:02 00:02:09 00:04:27 00:03:54 00:06:29 00:03:04 00:09:06 00:08:10 00:06:33
2 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 00:54:44 00:00:39 00:02:02 00:07:57 00:02:19 00:04:19 00:03:23 00:06:59 00:03:09 00:09:46 00:08:00 00:06:50
3 309 GRELA Joanna 1980 POL 00:58:09 00:04:04 00:02:26 00:07:34 00:02:18 00:04:34 00:03:50 00:07:52 00:04:05 00:09:25 00:08:58 00:07:07
4 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 01:06:38 00:12:33 00:02:22 00:08:41 00:02:37 00:04:44 00:04:35 00:09:47 00:04:43 00:11:20 00:09:49 00:08:00
5 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
6 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
7 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
Extreme Enduro Race - Muži
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 00:35:23 00:00:00 00:01:46 00:05:50 00:01:36 00:02:15 00:02:17 00:04:04 00:01:56 00:06:45 00:04:21 00:04:33
2 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 00:35:31 00:00:08 00:01:47 00:05:26 00:01:40 00:02:22 00:02:24 00:04:19 00:02:05 00:06:32 00:04:23 00:04:33
3 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 00:35:41 00:00:18 00:01:50 00:05:38 00:01:38 00:02:18 00:02:20 00:04:02 00:02:02 00:06:46 00:04:31 00:04:36
4 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 00:37:23 00:02:00 00:01:54 00:06:12 00:01:37 00:02:24 00:02:30 00:04:17 00:01:54 00:06:52 00:04:47 00:04:56
5 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 00:37:31 00:02:08 00:01:46 00:06:02 00:01:45 00:02:29 00:02:29 00:04:13 00:02:03 00:06:51 00:05:02 00:04:51
6 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 00:39:21 00:03:58 00:01:48 00:06:01 00:01:48 00:02:31 00:02:37 00:04:43 00:02:04 00:07:21 00:05:15 00:05:13
7 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 00:39:25 00:04:02 00:01:50 00:06:19 00:01:45 00:02:40 00:02:36 00:04:31 00:02:12 00:07:08 00:05:27 00:04:57
8 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 00:39:39 00:04:16 00:01:56 00:06:32 00:01:38 00:02:32 00:02:32 00:04:36 00:02:08 00:07:21 00:05:19 00:05:05
9 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 00:40:33 00:05:10 00:02:46 00:06:11 00:01:41 00:02:26 00:02:26 00:04:40 00:02:16 00:07:24 00:05:31 00:05:12
10 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 00:40:38 00:05:15 00:01:55 00:06:54 00:01:46 00:02:41 00:02:36 00:04:31 00:02:08 00:07:28 00:05:34 00:05:05
11 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 00:40:52 00:05:29 00:01:47 00:06:26 00:01:46 00:02:37 00:02:39 00:04:52 00:02:16 00:07:24 00:05:34 00:05:31
12 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 00:41:19 00:05:56 00:01:48 00:06:26 00:01:47 00:03:11 00:02:38 00:04:49 00:02:22 00:07:22 00:05:33 00:05:23
13 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 00:41:24 00:06:01 00:01:53 00:06:19 00:01:52 00:02:55 00:02:44 00:04:52 00:02:26 00:07:24 00:05:37 00:05:22
14 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 00:41:41 00:06:18 00:01:49 00:06:13 00:01:45 00:02:45 00:02:35 00:05:15 00:02:53 00:07:16 00:05:45 00:05:25
15 272 KOS Jiří 1999 CZE 00:42:00 00:06:37 00:01:52 00:06:58 00:01:44 00:02:37 00:02:38 00:04:46 00:02:11 00:07:29 00:05:58 00:05:47
16 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 00:42:13 00:06:50 00:01:48 00:06:24 00:02:12 00:02:46 00:02:38 00:04:53 00:02:38 00:07:59 00:05:38 00:05:17
17 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 00:42:20 00:06:57 00:01:54 00:06:36 00:01:54 00:03:01 00:02:45 00:04:48 00:02:23 00:07:43 00:05:52 00:05:24
18 266 BARCZ Jarek 1985 POL 00:43:05 00:07:42 00:01:55 00:06:31 00:01:47 00:02:47 00:02:48 00:05:04 00:02:31 00:07:40 00:06:07 00:05:55
19 211 THALER Norbert 1983 AUT 00:43:13 00:07:50 00:01:53 00:06:34 00:01:55 00:03:07 00:03:03 00:05:12 00:02:26 00:07:37 00:05:57 00:05:29
20 268 CHOYNA Peter 1976 DEU 00:43:33 00:08:10 00:01:59 00:06:41 00:01:51 00:02:53 00:02:49 00:05:04 00:02:32 00:08:03 00:06:07 00:05:34
21 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 00:43:34 00:08:11 00:01:53 00:06:29 00:01:56 00:02:51 00:02:45 00:05:21 00:03:00 00:08:03 00:06:01 00:05:15
22 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 00:43:37 00:08:14 00:01:58 00:06:40 00:01:45 00:02:52 00:02:45 00:05:26 00:02:32 00:08:05 00:06:03 00:05:31
23 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 00:43:48 00:08:25 00:02:05 00:06:49 00:01:48 00:02:47 00:02:57 00:05:03 00:02:25 00:08:28 00:05:32 00:05:54
24 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 00:43:50 00:08:27 00:02:00 00:07:08 00:01:46 00:02:50 00:03:03 00:05:17 00:02:31 00:08:02 00:05:40 00:05:33
25 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 00:44:23 00:09:00 00:02:13 00:06:43 00:01:54 00:02:58 00:02:55 00:05:15 00:02:41 00:07:57 00:06:19 00:05:28
26 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 00:44:30 00:09:07 00:01:53 00:07:08 00:01:49 00:03:12 00:02:54 00:05:30 00:02:32 00:07:53 00:06:10 00:05:29
27 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 00:44:36 00:09:13 00:01:52 00:06:46 00:01:53 00:03:10 00:02:57 00:05:10 00:02:29 00:08:13 00:06:31 00:05:35
28 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 00:44:46 00:09:23 00:01:54 00:07:09 00:01:50 00:02:50 00:02:49 00:05:43 00:02:23 00:08:06 00:06:10 00:05:52
29 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 00:45:04 00:09:41 00:02:06 00:07:48 00:01:49 00:02:59 00:02:56 00:05:01 00:02:31 00:08:10 00:05:54 00:05:50
30 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 00:45:47 00:10:24 00:02:05 00:06:44 00:01:52 00:03:00 00:02:55 00:05:35 00:02:37 00:08:11 00:06:34 00:06:14
31 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 00:45:48 00:10:25 00:02:00 00:06:44 00:02:04 00:03:28 00:03:14 00:05:30 00:02:41 00:07:57 00:06:15 00:05:55
32 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 00:45:58 00:10:35 00:02:00 00:07:59 00:01:49 00:02:52 00:02:55 00:05:58 00:02:17 00:07:59 00:06:10 00:05:59
33 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 00:46:09 00:10:46 00:01:51 00:06:14 00:01:41 00:02:56 00:02:46 00:05:08 00:02:14 00:07:25 00:10:03 00:05:51
34 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 00:46:22 00:10:59 00:02:04 00:07:25 00:01:52 00:03:03 00:03:07 00:05:45 00:02:40 00:08:17 00:06:18 00:05:51
35 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 00:46:39 00:11:16 00:02:01 00:07:11 00:02:00 00:03:18 00:03:09 00:05:30 00:02:36 00:08:33 00:06:15 00:06:06
36 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 00:46:39 00:11:16 00:02:02 00:06:42 00:01:52 00:02:48 00:02:52 00:06:29 00:02:46 00:08:30 00:06:36 00:06:02
37 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 00:46:46 00:11:23 00:02:01 00:07:25 00:01:56 00:03:18 00:03:05 00:05:15 00:03:25 00:07:50 00:06:16 00:06:15
38 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 00:47:27 00:12:04 00:02:06 00:07:48 00:01:49 00:02:57 00:02:56 00:05:34 00:02:30 00:09:06 00:06:22 00:06:19
39 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 00:48:05 00:12:42 00:02:05 00:08:28 00:01:50 00:03:27 00:03:15 00:05:26 00:02:19 00:08:27 00:06:21 00:06:27
40 210 KAISER Günther 1973 AUT 00:49:20 00:13:57 00:02:08 00:07:42 00:01:58 00:04:04 00:03:23 00:05:57 00:02:45 00:08:46 00:06:35 00:06:02
41 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 00:50:13 00:14:50 00:01:58 00:07:12 00:01:51 00:02:57 00:02:56 00:09:48 00:02:26 00:07:48 00:06:23 00:06:54
42 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 00:50:43 00:15:20 00:02:07 00:07:13 00:02:05 00:03:46 00:03:17 00:06:58 00:02:59 00:08:53 00:07:22 00:06:03
43 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 00:51:09 00:15:46 00:02:06 00:07:41 00:02:01 00:03:25 00:03:28 00:06:09 00:02:52 00:09:19 00:07:26 00:06:42
44 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 00:51:13 00:15:50 00:02:04 00:07:19 00:02:03 00:03:16 00:03:10 00:06:45 00:03:13 00:09:07 00:07:52 00:06:24
45 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 00:51:56 00:16:33 00:02:09 00:07:37 00:02:04 00:03:44 00:03:29 00:06:16 00:03:07 00:09:36 00:07:35 00:06:19
46 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 00:52:35 00:17:12 00:02:14 00:07:28 00:02:16 00:03:52 00:03:35 00:06:48 00:03:14 00:08:53 00:07:43 00:06:32
47 260 DONATH Stefan 1978 DEU 00:52:39 00:17:16 00:02:08 00:07:55 00:02:13 00:03:37 00:03:26 00:05:43 00:03:24 00:09:50 00:07:55 00:06:28
48 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 00:53:29 00:18:06 00:02:07 00:07:47 00:02:09 00:03:25 00:03:22 00:06:43 00:03:17 00:09:12 00:08:40 00:06:47
49 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 00:54:38 00:19:15 00:02:13 00:08:19 00:02:11 00:03:38 00:03:35 00:07:02 00:02:50 00:09:35 00:08:03 00:07:12
50 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 00:54:40 00:19:17 00:02:15 00:08:16 00:02:37 00:03:26 00:03:43 00:06:29 00:02:53 00:10:01 00:07:46 00:07:14
51 258 STRNAD Václav 1989 CZE 00:56:00 00:20:37 00:02:08 00:08:59 00:02:06 00:03:09 00:03:40 00:07:25 00:03:01 00:09:37 00:08:28 00:07:27
52 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 00:56:32 00:21:09 00:02:18 00:08:17 00:02:22 00:04:15 00:03:43 00:06:51 00:03:13 00:09:52 00:08:56 00:06:45
53 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 00:59:21 00:23:58 00:02:18 00:07:55 00:02:15 00:04:09 00:03:48 00:07:24 00:03:33 00:10:33 00:08:13 00:09:13
54 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 00:59:33 00:24:10 00:02:31 00:08:49 00:02:23 00:04:40 00:04:04 00:07:38 00:03:25 00:09:46 00:08:45 00:07:32
55 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 01:00:30 00:25:07 00:02:33 00:08:29 00:02:37 00:04:49 00:04:00 00:08:38 00:03:42 00:09:49 00:08:36 00:07:17
56 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 01:05:23 00:30:00 00:01:57 00:07:46 00:01:56 00:02:59 00:02:59 00:10:50 00:04:31 00:18:15 00:07:48 00:06:22
57 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
58 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
59 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
60 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team
61 274 CHOYNA Peter 1985
62 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team
63 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe
64 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad
65 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE
66 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK
Extreme Enduro Race - Muži a veteráni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 00:46:50 00:00:00 00:02:00 00:07:44 00:01:50 00:02:58 00:02:58 00:05:25 00:02:22 00:08:23 00:06:52 00:06:18
2 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100%
3 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
Demo Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 00:33:16 00:00:00 00:01:55 00:06:14 00:01:45 00:02:41 00:02:45 - - 00:07:24 00:05:31 00:05:01
2 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 00:34:00 00:00:44 00:02:02 00:06:43 00:01:41 00:02:41 00:02:41 - - 00:07:35 00:05:21 00:05:16
3 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 00:34:24 00:01:08 00:01:52 00:06:14 00:01:43 00:02:43 00:02:47 - - 00:08:06 00:05:47 00:05:12
4 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 00:35:55 00:02:39 00:02:00 00:06:41 00:01:50 00:03:05 00:03:04 - - 00:07:49 00:06:01 00:05:25
5 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 00:36:14 00:02:58 00:01:53 00:06:47 00:02:03 00:03:01 00:02:58 - - 00:07:48 00:05:57 00:05:47
6 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 00:37:36 00:04:20 00:01:55 00:07:06 00:01:49 00:03:09 00:03:04 - - 00:08:35 00:06:11 00:05:47
7 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 00:38:25 00:05:09 00:01:59 00:07:19 00:02:02 00:03:21 00:03:10 - - 00:08:15 00:06:34 00:05:45
8 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 00:38:43 00:05:27 00:02:04 00:07:13 00:02:05 00:03:12 00:03:22 - - 00:08:22 00:06:19 00:06:06
9 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 00:40:55 00:07:39 00:02:06 00:07:37 00:02:09 00:04:05 00:03:20 - - 00:08:21 00:06:51 00:06:26
10 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 00:41:42 00:08:26 00:02:08 00:07:56 00:02:00 00:03:47 00:03:20 - - 00:08:45 00:07:33 00:06:13
11 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 00:42:54 00:09:38 00:02:15 00:07:35 00:02:04 00:03:31 00:03:20 - - 00:09:11 00:08:26 00:06:32
12 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 00:43:40 00:10:24 00:02:04 00:08:59 00:01:57 00:04:24 00:03:31 - - 00:08:35 00:07:57 00:06:13
13 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 00:45:08 00:11:52 00:02:24 00:08:19 00:02:08 00:03:35 00:03:57 - - 00:09:47 00:08:07 00:06:51
14 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 00:46:45 00:13:29 00:02:07 00:08:47 00:02:02 00:05:02 00:04:23 - - 00:09:31 00:08:12 00:06:41
15 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 00:51:33 00:18:17 00:02:10 00:07:42 00:02:08 00:03:50 00:05:52 - - 00:11:21 00:10:59 00:07:31
16 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 00:57:16 00:24:00 00:02:37 00:09:44 00:02:34 00:06:06 00:04:39 - - 00:12:20 00:11:21 00:07:55
17 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 00:59:01 00:25:45 00:02:04 00:07:46 00:05:35 00:11:46 00:10:45 - - 00:08:08 00:06:38 00:06:19
18 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 01:08:14 00:34:58 00:02:43 00:10:24 00:02:51 00:08:04 00:05:37 - - 00:14:09 00:14:15 00:10:11
19 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
20 513 ANDERLE David 1985 CZE
21 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric
22 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč
23 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice
Demo Enduro Race - Ženy
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 00:42:54 00:00:00 00:02:15 00:07:35 00:02:04 00:03:31 00:03:20 - - 00:09:11 00:08:26 00:06:32
2 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 01:08:14 00:25:20 00:02:43 00:10:24 00:02:51 00:08:04 00:05:37 - - 00:14:09 00:14:15 00:10:11
3 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice
Demo Enduro Race - Muži
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
1 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 00:33:16 00:00:00 00:01:55 00:06:14 00:01:45 00:02:41 00:02:45 - - 00:07:24 00:05:31 00:05:01
2 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 00:34:00 00:00:44 00:02:02 00:06:43 00:01:41 00:02:41 00:02:41 - - 00:07:35 00:05:21 00:05:16
3 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 00:34:24 00:01:08 00:01:52 00:06:14 00:01:43 00:02:43 00:02:47 - - 00:08:06 00:05:47 00:05:12
4 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 00:35:55 00:02:39 00:02:00 00:06:41 00:01:50 00:03:05 00:03:04 - - 00:07:49 00:06:01 00:05:25
5 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 00:36:14 00:02:58 00:01:53 00:06:47 00:02:03 00:03:01 00:02:58 - - 00:07:48 00:05:57 00:05:47
6 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 00:37:36 00:04:20 00:01:55 00:07:06 00:01:49 00:03:09 00:03:04 - - 00:08:35 00:06:11 00:05:47
7 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 00:38:25 00:05:09 00:01:59 00:07:19 00:02:02 00:03:21 00:03:10 - - 00:08:15 00:06:34 00:05:45
8 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 00:38:43 00:05:27 00:02:04 00:07:13 00:02:05 00:03:12 00:03:22 - - 00:08:22 00:06:19 00:06:06
9 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 00:40:55 00:07:39 00:02:06 00:07:37 00:02:09 00:04:05 00:03:20 - - 00:08:21 00:06:51 00:06:26
10 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 00:41:42 00:08:26 00:02:08 00:07:56 00:02:00 00:03:47 00:03:20 - - 00:08:45 00:07:33 00:06:13
11 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 00:43:40 00:10:24 00:02:04 00:08:59 00:01:57 00:04:24 00:03:31 - - 00:08:35 00:07:57 00:06:13
12 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 00:45:08 00:11:52 00:02:24 00:08:19 00:02:08 00:03:35 00:03:57 - - 00:09:47 00:08:07 00:06:51
13 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 00:46:45 00:13:29 00:02:07 00:08:47 00:02:02 00:05:02 00:04:23 - - 00:09:31 00:08:12 00:06:41
14 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 00:51:33 00:18:17 00:02:10 00:07:42 00:02:08 00:03:50 00:05:52 - - 00:11:21 00:10:59 00:07:31
15 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 00:57:16 00:24:00 00:02:37 00:09:44 00:02:34 00:06:06 00:04:39 - - 00:12:20 00:11:21 00:07:55
16 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 00:59:01 00:25:45 00:02:04 00:07:46 00:05:35 00:11:46 00:10:45 - - 00:08:08 00:06:38 00:06:19
17 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
18 513 ANDERLE David 1985 CZE
19 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč
20 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric
E-Bike Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
E-Bike Enduro Race - Všichni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
Enduro Vrani Hory - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10
Enduro Vrani Hory - Všichni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay RZ1 RZ2 RZ3 RZ4 RZ5 RZ6 RZ7 RZ8 RZ9 RZ10