Výsledky - Enduro Absolute

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Absolutní pořadí / Absolute ranking
Enduro Absolute

Extreme Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 01:47:17 00:00:00 00:09:50 00:34:30 00:27:34 00:35:23
2 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:33 00:00:16 00:09:41 00:34:49 00:27:22 00:35:41
3 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 01:48:31 00:01:14 00:09:50 00:35:52 00:27:18 00:35:31
4 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 01:51:58 00:04:41 00:10:05 00:36:13 00:28:09 00:37:31
5 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 01:53:02 00:05:45 00:10:15 00:36:01 00:29:23 00:37:23
6 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:56:51 00:09:34 00:10:52 00:37:16 00:29:18 00:39:25
7 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 01:57:50 00:10:33 00:10:36 00:37:33 00:29:08 00:40:33
8 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 01:58:05 00:10:48 00:10:47 00:37:49 00:30:08 00:39:21
9 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 01:58:41 00:11:24 00:11:19 00:37:15 00:30:28 00:39:39
10 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 02:03:17 00:16:00 00:10:57 00:40:03 00:30:04 00:42:13
11 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 02:03:25 00:16:08 00:11:00 00:39:25 00:31:36 00:41:24
12 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 02:03:25 00:16:08 00:10:56 00:40:57 00:30:40 00:40:52
13 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 02:03:31 00:16:14 00:11:22 00:40:23 00:30:27 00:41:19
14 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 02:03:35 00:16:18 00:11:36 00:39:40 00:31:41 00:40:38
15 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 02:03:47 00:16:30 00:11:17 00:39:26 00:31:23 00:41:41
16 272 KOS Jiří 1999 CZE 02:03:56 00:16:39 00:11:41 00:39:30 00:30:45 00:42:00
17 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 02:05:10 00:17:53 00:11:34 00:40:03 00:31:13 00:42:20
18 266 BARCZ Jarek 1985 POL 02:06:36 00:19:19 00:12:12 00:41:00 00:30:19 00:43:05
19 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 02:07:09 00:19:52 00:13:49 00:38:02 00:31:30 00:43:48
20 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 02:07:51 00:20:34 00:11:30 00:39:42 00:32:49 00:43:50
21 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 02:08:17 00:21:00 00:11:12 00:41:04 00:31:38 00:44:23
22 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:45 00:21:28 00:11:40 00:40:21 00:30:35 00:46:09
23 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 02:08:47 00:21:30 00:11:47 00:41:36 00:31:47 00:43:37
24 268 CHOYNA Peter 1976 DEU 02:08:52 00:21:35 00:12:03 00:41:03 00:32:13 00:43:33
25 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 02:09:02 00:21:45 00:12:15 00:42:33 00:30:40 00:43:34
26 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 02:10:35 00:23:18 00:11:58 00:41:25 00:32:26 00:44:46
27 211 THALER Norbert 1983 AUT 02:10:55 00:23:38 00:12:55 00:42:34 00:32:13 00:43:13
28 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 02:11:33 00:24:16 00:12:53 00:41:53 00:32:17 00:44:30
29 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 02:12:08 00:24:51 00:12:53 00:42:42 00:29:47 00:46:46
30 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 02:13:36 00:26:19 00:12:17 00:43:12 00:33:31 00:44:36
31 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 02:14:00 00:26:43 00:12:46 00:45:38 00:29:49 00:45:47
32 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 02:14:30 00:27:13 00:12:03 00:43:18 00:34:05 00:45:04
33 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 02:15:12 00:27:55 00:11:53 00:44:09 00:32:31 00:46:39
34 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 02:15:49 00:28:32 00:12:01 00:43:20 00:34:06 00:46:22
35 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 02:15:53 00:28:36 00:12:53 00:43:07 00:33:55 00:45:58
36 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 02:17:39 00:30:22 00:14:29 00:44:11 00:31:32 00:47:27
37 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 02:17:47 00:30:30 00:12:13 00:45:06 00:33:49 00:46:39
38 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 02:17:51 00:30:34 00:12:38 00:44:22 00:34:01 00:46:50
39 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 02:18:48 00:31:31 00:12:30 00:42:25 00:33:40 00:50:13
40 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 02:19:20 00:32:03 00:12:53 00:43:35 00:34:47 00:48:05
41 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 02:25:05 00:37:48 00:14:50 00:49:44 00:34:43 00:45:48
42 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 02:27:09 00:39:52 00:14:10 00:47:14 00:34:36 00:51:09
43 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 02:27:41 00:40:24 00:13:20 00:48:01 00:35:37 00:50:43
44 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 02:31:02 00:43:45 00:13:53 00:50:16 00:35:40 00:51:13
45 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 02:32:38 00:45:21 00:14:14 00:48:20 00:37:29 00:52:35
46 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 02:34:28 00:47:11 00:12:56 00:50:38 00:38:58 00:51:56
47 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 02:34:49 00:47:32 00:13:20 00:47:57 00:38:52 00:54:40
48 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 02:35:35 00:48:18 00:13:16 00:45:35 00:31:21 01:05:23
49 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 02:38:25 00:51:08 00:14:58 00:52:24 00:37:34 00:53:29
50 303 KNEISE Anja 1987 DEU 02:39:27 00:52:10 00:14:34 00:51:48 00:39:00 00:54:05
51 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 02:40:07 00:52:50 00:15:14 00:53:26 00:36:43 00:54:44
52 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 02:48:31 01:01:14 00:16:25 00:56:26 00:41:02 00:54:38
53 258 STRNAD Václav 1989 CZE 02:50:48 01:03:31 00:15:36 00:56:12 00:43:00 00:56:00
54 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 02:51:23 01:04:06 00:15:02 00:56:46 00:40:14 00:59:21
55 309 GRELA Joanna 1980 POL 02:53:16 01:05:59 00:16:26 00:58:20 00:40:21 00:58:09
56 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 02:54:34 01:07:17 00:17:24 01:01:26 00:36:11 00:59:33
57 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 02:55:19 01:08:02 00:18:22 00:59:43 00:40:42 00:56:32
58 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 03:04:48 01:17:31 00:17:15 01:04:02 00:43:01 01:00:30
59 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 03:19:54 01:32:37 00:18:51 01:08:42 00:45:43 01:06:38
60 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100% 01:20:09 -00:27:08 00:11:06 00:39:15 00:29:48
61 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:27:05 -00:20:12 00:12:17 00:43:16 00:31:32
62 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 01:37:58 -00:09:19 00:12:44 00:48:17 00:36:57
63 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team 00:51:40 -00:55:37 00:11:28 00:40:12
64 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE 00:53:11 -00:54:06 00:11:57 00:41:14
65 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe 20:48:14 19:00:57 00:12:51 20:35:23
66 260 DONATH Stefan 1978 DEU 00:13:37 -01:33:40 00:13:37 00:36:02 00:52:39
67 210 KAISER Günther 1973 AUT 00:14:10 -01:33:07 00:14:10 00:36:22 00:49:20
68 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK 00:18:16 -01:29:01 00:18:16
69 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
70 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
71 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
72 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
73 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
74 274 CHOYNA Peter 1985
75 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
76 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
Extreme Enduro Race - Ženy
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 303 KNEISE Anja 1987 DEU 02:39:27 00:00:00 00:14:34 00:51:48 00:39:00 00:54:05
2 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 02:40:07 00:00:40 00:15:14 00:53:26 00:36:43 00:54:44
3 309 GRELA Joanna 1980 POL 02:53:16 00:13:49 00:16:26 00:58:20 00:40:21 00:58:09
4 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 03:19:54 00:40:27 00:18:51 01:08:42 00:45:43 01:06:38
5 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
6 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
7 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
Extreme Enduro Race - Muži
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 01:47:17 00:00:00 00:09:50 00:34:30 00:27:34 00:35:23
2 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:47:33 00:00:16 00:09:41 00:34:49 00:27:22 00:35:41
3 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 01:48:31 00:01:14 00:09:50 00:35:52 00:27:18 00:35:31
4 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 01:51:58 00:04:41 00:10:05 00:36:13 00:28:09 00:37:31
5 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 01:53:02 00:05:45 00:10:15 00:36:01 00:29:23 00:37:23
6 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:56:51 00:09:34 00:10:52 00:37:16 00:29:18 00:39:25
7 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 01:57:50 00:10:33 00:10:36 00:37:33 00:29:08 00:40:33
8 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 01:58:05 00:10:48 00:10:47 00:37:49 00:30:08 00:39:21
9 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 01:58:41 00:11:24 00:11:19 00:37:15 00:30:28 00:39:39
10 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 02:03:17 00:16:00 00:10:57 00:40:03 00:30:04 00:42:13
11 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 02:03:25 00:16:08 00:11:00 00:39:25 00:31:36 00:41:24
12 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 02:03:25 00:16:08 00:10:56 00:40:57 00:30:40 00:40:52
13 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 02:03:31 00:16:14 00:11:22 00:40:23 00:30:27 00:41:19
14 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 02:03:35 00:16:18 00:11:36 00:39:40 00:31:41 00:40:38
15 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 02:03:47 00:16:30 00:11:17 00:39:26 00:31:23 00:41:41
16 272 KOS Jiří 1999 CZE 02:03:56 00:16:39 00:11:41 00:39:30 00:30:45 00:42:00
17 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 02:05:10 00:17:53 00:11:34 00:40:03 00:31:13 00:42:20
18 266 BARCZ Jarek 1985 POL 02:06:36 00:19:19 00:12:12 00:41:00 00:30:19 00:43:05
19 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 02:07:09 00:19:52 00:13:49 00:38:02 00:31:30 00:43:48
20 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 02:07:51 00:20:34 00:11:30 00:39:42 00:32:49 00:43:50
21 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 02:08:17 00:21:00 00:11:12 00:41:04 00:31:38 00:44:23
22 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:45 00:21:28 00:11:40 00:40:21 00:30:35 00:46:09
23 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 02:08:47 00:21:30 00:11:47 00:41:36 00:31:47 00:43:37
24 268 CHOYNA Peter 1976 DEU 02:08:52 00:21:35 00:12:03 00:41:03 00:32:13 00:43:33
25 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 02:09:02 00:21:45 00:12:15 00:42:33 00:30:40 00:43:34
26 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 02:10:35 00:23:18 00:11:58 00:41:25 00:32:26 00:44:46
27 211 THALER Norbert 1983 AUT 02:10:55 00:23:38 00:12:55 00:42:34 00:32:13 00:43:13
28 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 02:11:33 00:24:16 00:12:53 00:41:53 00:32:17 00:44:30
29 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 02:12:08 00:24:51 00:12:53 00:42:42 00:29:47 00:46:46
30 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 02:13:36 00:26:19 00:12:17 00:43:12 00:33:31 00:44:36
31 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 02:14:00 00:26:43 00:12:46 00:45:38 00:29:49 00:45:47
32 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 02:14:30 00:27:13 00:12:03 00:43:18 00:34:05 00:45:04
33 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 02:15:12 00:27:55 00:11:53 00:44:09 00:32:31 00:46:39
34 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 02:15:49 00:28:32 00:12:01 00:43:20 00:34:06 00:46:22
35 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 02:15:53 00:28:36 00:12:53 00:43:07 00:33:55 00:45:58
36 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 02:17:39 00:30:22 00:14:29 00:44:11 00:31:32 00:47:27
37 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 02:17:47 00:30:30 00:12:13 00:45:06 00:33:49 00:46:39
38 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 02:18:48 00:31:31 00:12:30 00:42:25 00:33:40 00:50:13
39 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 02:19:20 00:32:03 00:12:53 00:43:35 00:34:47 00:48:05
40 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 02:25:05 00:37:48 00:14:50 00:49:44 00:34:43 00:45:48
41 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 02:27:09 00:39:52 00:14:10 00:47:14 00:34:36 00:51:09
42 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 02:27:41 00:40:24 00:13:20 00:48:01 00:35:37 00:50:43
43 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 02:31:02 00:43:45 00:13:53 00:50:16 00:35:40 00:51:13
44 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 02:32:38 00:45:21 00:14:14 00:48:20 00:37:29 00:52:35
45 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 02:34:28 00:47:11 00:12:56 00:50:38 00:38:58 00:51:56
46 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 02:34:49 00:47:32 00:13:20 00:47:57 00:38:52 00:54:40
47 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 02:35:35 00:48:18 00:13:16 00:45:35 00:31:21 01:05:23
48 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 02:38:25 00:51:08 00:14:58 00:52:24 00:37:34 00:53:29
49 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 02:48:31 01:01:14 00:16:25 00:56:26 00:41:02 00:54:38
50 258 STRNAD Václav 1989 CZE 02:50:48 01:03:31 00:15:36 00:56:12 00:43:00 00:56:00
51 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 02:51:23 01:04:06 00:15:02 00:56:46 00:40:14 00:59:21
52 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 02:54:34 01:07:17 00:17:24 01:01:26 00:36:11 00:59:33
53 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 02:55:19 01:08:02 00:18:22 00:59:43 00:40:42 00:56:32
54 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 03:04:48 01:17:31 00:17:15 01:04:02 00:43:01 01:00:30
55 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:27:05 -00:20:12 00:12:17 00:43:16 00:31:32
56 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 01:37:58 -00:09:19 00:12:44 00:48:17 00:36:57
57 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team 00:51:40 -00:55:37 00:11:28 00:40:12
58 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE 00:53:11 -00:54:06 00:11:57 00:41:14
59 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe 20:48:14 19:00:57 00:12:51 20:35:23
60 260 DONATH Stefan 1978 DEU 00:13:37 -01:33:40 00:13:37 00:36:02 00:52:39
61 210 KAISER Günther 1973 AUT 00:14:10 -01:33:07 00:14:10 00:36:22 00:49:20
62 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK 00:18:16 -01:29:01 00:18:16
63 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
64 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
65 274 CHOYNA Peter 1985
66 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
Extreme Enduro Race - Muži a veteráni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 02:17:51 00:00:00 00:12:38 00:44:22 00:34:01 00:46:50
2 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100% 01:20:09 -00:57:42 00:11:06 00:39:15 00:29:48
3 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
Demo Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:24:25 00:00:00 00:11:56 00:17:30 00:20:35 00:34:24
2 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 01:24:40 00:00:15 00:12:26 00:17:36 00:21:22 00:33:16
3 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 01:25:38 00:01:13 00:11:39 00:17:52 00:22:07 00:34:00
4 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 01:29:41 00:05:16 00:12:57 00:19:10 00:21:39 00:35:55
5 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 01:33:00 00:08:35 00:13:20 00:19:23 00:22:41 00:37:36
6 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 01:34:46 00:10:21 00:12:45 00:20:07 00:23:11 00:38:43
7 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:37:42 00:13:17 00:13:43 00:22:15 00:23:19 00:38:25
8 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 01:42:21 00:17:56 00:14:10 00:22:55 00:24:21 00:40:55
9 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 01:45:05 00:20:40 00:14:56 00:22:14 00:26:13 00:41:42
10 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:47:21 00:22:56 00:14:24 00:22:57 00:26:20 00:43:40
11 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:47:32 00:23:07 00:15:05 00:23:12 00:26:21 00:42:54
12 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 01:50:55 00:26:30 00:15:51 00:22:10 00:27:46 00:45:08
13 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 01:50:58 00:26:33 00:16:26 00:22:23 00:25:24 00:46:45
14 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 01:53:15 00:28:50 00:14:39 00:21:28 00:25:35 00:51:33
15 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 02:09:43 00:45:18 00:15:23 00:27:47 00:29:17 00:57:16
16 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 02:37:32 01:13:07 00:19:50 00:36:49 00:32:39 01:08:14
17 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 58:43:38 57:19:13 00:15:21 56:54:30 00:34:46 00:59:01
18 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice 01:02:43 -00:21:42 00:14:29 00:22:38 00:25:36
19 513 ANDERLE David 1985 CZE 01:11:45 -00:12:40 00:17:05 00:23:59 00:30:41
20 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric 00:30:34 -00:53:51 00:11:50 00:18:44
21 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč 00:32:42 -00:51:43 00:13:22 00:19:20
22 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč 00:12:37 -01:11:48 00:12:37
23 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 00:19:08 00:22:00 00:36:14
Demo Enduro Race - Ženy
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:47:32 00:00:00 00:15:05 00:23:12 00:26:21 00:42:54
2 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 02:37:32 00:50:00 00:19:50 00:36:49 00:32:39 01:08:14
3 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice 01:02:43 -00:44:49 00:14:29 00:22:38 00:25:36
Demo Enduro Race - Muži
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:24:25 00:00:00 00:11:56 00:17:30 00:20:35 00:34:24
2 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 01:24:40 00:00:15 00:12:26 00:17:36 00:21:22 00:33:16
3 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 01:25:38 00:01:13 00:11:39 00:17:52 00:22:07 00:34:00
4 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 01:29:41 00:05:16 00:12:57 00:19:10 00:21:39 00:35:55
5 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 01:33:00 00:08:35 00:13:20 00:19:23 00:22:41 00:37:36
6 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 01:34:46 00:10:21 00:12:45 00:20:07 00:23:11 00:38:43
7 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:37:42 00:13:17 00:13:43 00:22:15 00:23:19 00:38:25
8 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 01:42:21 00:17:56 00:14:10 00:22:55 00:24:21 00:40:55
9 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 01:45:05 00:20:40 00:14:56 00:22:14 00:26:13 00:41:42
10 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 01:47:21 00:22:56 00:14:24 00:22:57 00:26:20 00:43:40
11 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 01:50:55 00:26:30 00:15:51 00:22:10 00:27:46 00:45:08
12 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 01:50:58 00:26:33 00:16:26 00:22:23 00:25:24 00:46:45
13 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 01:53:15 00:28:50 00:14:39 00:21:28 00:25:35 00:51:33
14 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 02:09:43 00:45:18 00:15:23 00:27:47 00:29:17 00:57:16
15 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 58:43:38 57:19:13 00:15:21 56:54:30 00:34:46 00:59:01
16 513 ANDERLE David 1985 CZE 01:11:45 -00:12:40 00:17:05 00:23:59 00:30:41
17 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric 00:30:34 -00:53:51 00:11:50 00:18:44
18 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč 00:32:42 -00:51:43 00:13:22 00:19:20
19 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč 00:12:37 -01:11:48 00:12:37
20 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 00:19:08 00:22:00 00:36:14
E-Bike Enduro Race - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
E-Bike Enduro Race - Všichni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
Enduro Vrani Hory - ALL
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
Enduro Vrani Hory - Všichni
# Č. / No. Jméno / Name Roč. / Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3