Výsledky - Stage 3

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Absolutní pořadí / Absolute ranking
Stage 3

Absolutní pořadí - Celkově
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 04:10:23 00:00:00
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 04:26:54 00:16:31
3 3 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 04:27:32 00:17:09
4 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:39:34 00:29:11
5 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:39:39 00:29:16
6 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:40:03 00:29:40
7 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:40:13 00:29:50
8 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:40:29 00:30:06
9 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:41:38 00:31:15
10 4 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:42:48 00:32:25
11 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:51:19 00:40:56
12 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:51:46 00:41:23
13 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:53:39 00:43:16
14 1 / E-M 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 04:53:39 00:43:16
15 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:53:50 00:43:27
16 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 05:03:13 00:52:50
17 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 05:03:20 00:52:57
18 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:03:22 00:52:59
19 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:06:01 00:55:38
20 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:06:56 00:56:33
21 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 05:09:24 00:59:01
22 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 05:09:42 00:59:19
23 4 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 05:09:46 00:59:23
24 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:10:21 00:59:58
25 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:10:46 01:00:23
26 9 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:11:35 01:01:12
27 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:11:51 01:01:28
28 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:12:19 01:01:56
29 11 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 05:14:59 01:04:36
30 3 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 05:15:19 01:04:56
31 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 05:19:32 01:09:09
32 12 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:20:27 01:10:04
33 4 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:20:50 01:10:27
34 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:22:27 01:12:04
35 13 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:24 01:13:01
36 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 05:26:13 01:15:50
37 8 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 05:29:06 01:18:43
38 14 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:29:35 01:19:12
39 5 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:30:35 01:20:12
40 6 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:30:35 01:20:12
41 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:31:07 01:20:44
42 7 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:35:02 01:24:39
43 8 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:38:54 01:28:31
44 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:39:53 01:29:30
45 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 05:42:11 01:31:48
46 3 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:42:14 01:31:51
47 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 05:42:23 01:32:00
48 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:42:29 01:32:06
49 17 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:42:47 01:32:24
50 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:42:48 01:32:25
51 11 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 05:48:19 01:37:56
52 1 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 05:48:50 01:38:27
53 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 05:49:59 01:39:36
54 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:51:40 01:41:17
55 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:56:32 01:46:09
56 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:58:48 01:48:25
57 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:59:53 01:49:30
58 2 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE 05:59:59 01:49:36
59 3 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE 06:00:01 01:49:38
60 19 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:01:19 01:50:56
61 4 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE 06:01:58 01:51:35
62 20 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 06:02:01 01:51:38
63 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:04 01:51:41
64 11 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:07 01:51:44
65 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 06:03:05 01:52:42
66 12 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 06:03:17 01:52:54
67 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 06:05:47 01:55:24
68 13 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:06:28 01:56:05
69 5 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE 06:07:05 01:56:42
70 14 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:07:43 01:57:20
71 6 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE 06:08:48 01:58:25
72 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 06:09:31 01:59:08
73 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:12:05 02:01:42
74 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:13:35 02:03:12
75 15 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:13:37 02:03:14
76 23 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:14:01 02:03:38
77 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:15:02 02:04:39
78 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:15:06 02:04:43
79 4 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 06:15:50 02:05:27
80 25 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:36 02:09:13
81 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:20:22 02:09:59
82 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 06:21:07 02:10:44
83 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 06:21:31 02:11:08
84 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:22:14 02:11:51
85 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:22:55 02:12:32
86 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:23:02 02:12:39
87 28 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 06:25:44 02:15:21
88 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:27:15 02:16:52
89 7 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 06:28:01 02:17:38
90 17 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:28:07 02:17:44
91 8 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM 06:32:10 02:21:47
92 9 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE 06:35:40 02:25:17
93 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 06:37:42 02:27:19
94 18 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:40:36 02:30:13
95 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:40:51 02:30:28
96 19 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:48:51 02:38:28
97 30 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:49:49 02:39:26
98 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 06:50:13 02:39:50
99 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:52:02 02:41:39
100 31 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:52:09 02:41:46
101 32 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:52:09 02:41:46
102 13 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 06:53:27 02:43:04
103 14 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 06:53:27 02:43:04
104 10 / D-V 132 HOLMAN Tomáš 1967 CZE SMICHOFF 06:53:28 02:43:05
105 11 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE 06:53:58 02:43:35
106 33 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:54:57 02:44:34
107 34 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:54:58 02:44:35
108 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:56:39 02:46:16
109 3 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 07:00:58 02:50:35
110 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 07:01:40 02:51:17
111 35 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:02:55 02:52:32
112 22 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:03:30 02:53:07
113 36 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:06:22 02:55:59
114 23 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 07:09:06 02:58:43
115 24 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 07:11:21 03:00:58
116 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 07:15:29 03:05:06
117 25 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:15:40 03:05:17
118 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:16:27 03:06:04
119 12 / D-V 810 SUNKOVSKÝ Marek 1972 CZE SUNSETBIKE 07:17:37 03:07:14
120 2 / E-M 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 07:19:39 03:09:16
121 13 / DE-M 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 07:20:40 03:10:17
122 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:21:06 03:10:43
123 27 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:22:20 03:11:57
124 14 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE 07:25:56 03:15:33
125 37 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:36:51 03:26:28
126 28 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:36:52 03:26:29
127 38 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 07:45:41 03:35:18
128 29 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:48:10 03:37:47
129 3 / E-M 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 07:52:16 03:41:53
130 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 07:52:21 03:41:58
131 1 / E-Z 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 07:52:38 03:42:15
132 4 / E-M 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 07:52:39 03:42:16
133 15 / DE-M 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 07:53:53 03:43:30
134 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:55:01 03:44:38
135 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:55:02 03:44:39
136 16 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM 07:55:23 03:45:00
137 17 / DE-M 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 07:57:41 03:47:18
138 12 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:58:21 03:47:58
139 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 07:58:44 03:48:21
140 16 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 08:02:54 03:52:31
141 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 08:02:54 03:52:31
142 18 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 08:02:56 03:52:33
143 18 / DE-M 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 08:03:11 03:52:48
144 19 / DE-M 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 08:03:43 03:53:20
145 20 / DE-M 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 08:03:45 03:53:22
146 21 / DE-M 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 08:03:56 03:53:33
147 22 / DE-Z 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 08:04:00 03:53:37
148 23 / DE-M 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 08:04:01 03:53:38
149 5 / E-M 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 08:05:47 03:55:24
150 6 / E-M 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 08:12:58 04:02:35
151 24 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO 08:13:19 04:02:56
152 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:17:58 04:07:35
153 25 / DE-M 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 08:20:26 04:10:03
154 26 / DE-Z 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 08:20:27 04:10:04
155 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 08:21:50 04:11:27
156 7 / E-M 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 08:25:20 04:14:57
157 8 / E-M 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 08:25:28 04:15:05
158 9 / E-M 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 08:25:28 04:15:05
159 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 08:26:26 04:16:03
160 31 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 08:26:28 04:16:05
161 10 / E-M 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 08:30:39 04:20:16
162 27 / DE-M 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 08:32:02 04:21:39
163 28 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES 08:33:07 04:22:44
164 11 / E-M 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 08:33:17 04:22:54
165 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 08:35:55 04:25:32
166 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:39:28 04:29:05
167 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:39:29 04:29:06
168 12 / E-M 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 08:41:47 04:31:24
169 13 / E-M 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 08:42:57 04:32:34
170 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:45:29 04:35:06
171 14 / E-M 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 08:52:08 04:41:45
172 15 / E-M 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 08:55:01 04:44:38
173 16 / E-M 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:55:02 04:44:39
174 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:57:30 04:47:07
175 29 / DE-M 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 08:57:37 04:47:14
176 17 / E-M 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:59:31 04:49:08
177 18 / E-M 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 08:59:33 04:49:10
178 30 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS 09:02:49 04:52:26
179 19 / E-M 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 09:04:45 04:54:22
180 20 / E-M 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 09:10:21 04:59:58
181 21 / E-M 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 09:10:22 04:59:59
182 22 / E-M 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 09:14:02 05:03:39
183 23 / E-M 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 09:14:03 05:03:40
184 31 / DE-M 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 09:14:54 05:04:31
185 32 / DE-M 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 09:14:56 05:04:33
186 33 / DE-M 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 09:14:57 05:04:34
187 34 / DE-M 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 09:14:58 05:04:35
188 24 / E-M 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 09:19:06 05:08:43
189 25 / E-M 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 09:19:07 05:08:44
190 35 / DE-M 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 09:19:08 05:08:45
191 26 / E-M 211 THALER Norbert 1983 AUT 09:19:34 05:09:11
192 27 / E-M 260 DONATH Stefan 1978 DEU 09:19:36 05:09:13
193 28 / E-M 210 KAISER Günther 1973 AUT 09:19:38 05:09:15
194 2 / E-Z 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 09:19:41 05:09:18
195 29 / E-M 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 09:26:38 05:16:15
196 30 / E-M 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 09:26:41 05:16:18
197 31 / E-M 272 KOS Jiří 1999 CZE 09:30:57 05:20:34
198 32 / E-M 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 09:30:59 05:20:36
199 33 / E-M 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 09:32:39 05:22:16
200 34 / E-M 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 09:34:59 05:24:36
201 3 / E-Z 303 KNEISE Anja 1987 DEU 09:35:53 05:25:30
202 36 / EV-V 292 TEOFILEVSKI Kamil 1986 CZE 09:37:00 05:26:37
203 35 / E-M 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 09:39:44 05:29:21
204 36 / E-M 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 09:41:21 05:30:58
205 37 / E-M 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 09:46:02 05:35:39
206 38 / E-M 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 09:46:02 05:35:39
207 39 / E-M 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 09:54:37 05:44:14
208 1 / E-MV 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 09:54:39 05:44:16
209 4 / E-Z 309 GRELA Joanna 1980 POL 10:00:21 05:49:58
210 40 / E-M 266 BARCZ Jarek 1985 POL 10:00:22 05:49:59
211 41 / E-M 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 10:07:44 05:57:21
212 42 / E-M 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 10:13:09 06:02:46
213 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 10:13:11 06:02:48
214 43 / E-M 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 10:14:19 06:03:56
215 44 / E-M 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 10:14:22 06:03:59
216 45 / E-M 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 10:16:55 06:06:32
217 37 / EV-V 803 KOPECKÝ Michal 1976 CZE 10:20:07 06:09:44
218 46 / E-M 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 10:24:01 06:13:38
219 47 / E-M 258 STRNAD Václav 1989 CZE 10:24:34 06:14:11
220 48 / E-M 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 10:27:52 06:17:29
221 49 / E-M 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 10:29:27 06:19:04
222 50 / E-M 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
223 51 / E-M 268 CHOYNA Peter 1976 DEU
224 38 / DE-M 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč
225 4 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava
226 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
227 52 / E-M 274 CHOYNA Peter 1985
228 39 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
229 53 / E-M 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE
230 5 / E-Z 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
231 19 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
232 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
233 33 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
234 40 / EV-V 291 SVOBODA Matěj 1980 CZE CODLO CZ
235 54 / E-M 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop
236 55 / E-M 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
237 2 / E-MV 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
238 41 / DE-Z 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice
239 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
240 41 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
241 34 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
242 56 / E-M 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
243 3 / E-MV 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100%
244 57 / E-M 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team
245 42 / DE-M 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
246 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
247 42 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE
248 58 / E-M 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK
249 43 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
250 59 / E-M 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE
251 6 / E-Z 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
252 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
253 35 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
254 43 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
255 44 / EV-V 290 ZIMA Tomáš 1994 CZE JKF Jaroměř
256 60 / E-M 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama
257 61 / E-M 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro
258 45 / D-V 516 DOKOUPIL Zdeněk 1975 CZE Apache-Comp Racing Team
259 46 / DE-M 513 ANDERLE David 1985 CZE
260 36 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
261 44 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
262 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
263 62 / E-M 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team
264 63 / E-M 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama
265 64 / E-M 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team
266 47 / DE-M 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric
267 21 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
268 37 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres
269 45 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
270 48 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
271 65 / E-M 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails
272 7 / E-Z 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
273 22 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders
274 38 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
275 46 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
276 49 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
277 66 / E-M 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe
Extreme Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:39:34 00:00:00
2 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:39:39 00:00:05
3 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:40:03 00:00:29
4 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:40:13 00:00:39
5 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:40:29 00:00:55
6 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:41:38 00:02:04
7 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:51:19 00:11:45
8 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:51:46 00:12:12
9 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:53:39 00:14:05
10 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:53:50 00:14:16
11 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 05:03:13 00:23:39
12 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:03:22 00:23:48
13 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:06:01 00:26:27
14 4 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 05:09:46 00:30:12
15 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:10:21 00:30:47
16 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:10:46 00:31:12
17 9 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:11:35 00:32:01
18 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:11:51 00:32:17
19 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:12:19 00:32:45
20 11 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 05:14:59 00:35:25
21 3 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 05:15:19 00:35:45
22 12 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:20:27 00:40:53
23 4 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:20:50 00:41:16
24 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:22:27 00:42:53
25 13 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:24 00:43:50
26 14 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:29:35 00:50:01
27 5 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:30:35 00:51:01
28 6 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:30:35 00:51:01
29 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:31:07 00:51:33
30 7 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:35:02 00:55:28
31 8 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:38:54 00:59:20
32 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:39:53 01:00:19
33 3 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:42:14 01:02:40
34 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:42:29 01:02:55
35 17 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:42:47 01:03:13
36 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:42:48 01:03:14
37 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:51:40 01:12:06
38 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:56:32 01:16:58
39 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:58:48 01:19:14
40 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:59:53 01:20:19
41 19 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:01:19 01:21:45
42 20 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 06:02:01 01:22:27
43 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:04 01:22:30
44 11 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:07 01:22:33
45 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 06:03:05 01:23:31
46 12 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 06:03:17 01:23:43
47 13 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:06:28 01:26:54
48 14 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:07:43 01:28:09
49 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 06:09:31 01:29:57
50 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:12:05 01:32:31
51 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:13:35 01:34:01
52 15 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:13:37 01:34:03
53 23 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:14:01 01:34:27
54 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:15:02 01:35:28
55 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:15:06 01:35:32
56 4 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 06:15:50 01:36:16
57 25 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:36 01:40:02
58 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:20:22 01:40:48
59 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 06:21:07 01:41:33
60 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 06:21:31 01:41:57
61 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:22:14 01:42:40
62 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:22:55 01:43:21
63 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:23:02 01:43:28
64 28 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 06:25:44 01:46:10
65 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:27:15 01:47:41
66 17 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:28:07 01:48:33
67 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 06:37:42 01:58:08
68 18 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:40:36 02:01:02
69 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:40:51 02:01:17
70 19 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:48:51 02:09:17
71 30 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:49:49 02:10:15
72 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:52:02 02:12:28
73 31 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:52:09 02:12:35
74 32 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:52:09 02:12:35
75 33 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:54:57 02:15:23
76 34 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:54:58 02:15:24
77 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:56:39 02:17:05
78 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 07:01:40 02:22:06
79 35 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:02:55 02:23:21
80 22 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:03:30 02:23:56
81 36 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:06:22 02:26:48
82 23 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 07:09:06 02:29:32
83 24 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 07:11:21 02:31:47
84 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 07:15:29 02:35:55
85 25 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:15:40 02:36:06
86 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:16:27 02:36:53
87 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:21:06 02:41:32
88 27 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:22:20 02:42:46
89 37 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:36:51 02:57:17
90 28 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:36:52 02:57:18
91 38 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 07:45:41 03:06:07
92 29 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:48:10 03:08:36
93 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:55:01 03:15:27
94 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:55:02 03:15:28
95 12 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:58:21 03:18:47
96 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:17:58 03:38:24
97 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 08:21:50 03:42:16
98 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 08:26:26 03:46:52
99 31 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 08:26:28 03:46:54
100 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 08:35:55 03:56:21
101 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:39:28 03:59:54
102 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:39:29 03:59:55
103 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:45:29 04:05:55
104 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:57:30 04:17:56
105 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 10:13:11 05:33:37
106 33 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
107 41 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
108 34 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
109 42 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
110 35 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres
111 43 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
112 36 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
113 44 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
114 37 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
115 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
116 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
117 38 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
118 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
119 45 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
120 46 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE
121 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
Extreme Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:51:40 00:00:00
2 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:04 00:10:24
3 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 06:21:31 00:29:51
4 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:56:39 01:04:59
5 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 07:15:29 01:23:49
6 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:55:01 02:03:21
7 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 08:35:55 02:44:15
8 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:45:29 02:53:49
9 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
Extreme Race Marathon - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:40:03 00:00:00
2 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 05:03:13 00:23:10
3 3 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:06:01 00:25:58
4 4 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 05:09:46 00:29:43
5 5 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:10:21 00:30:18
6 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:10:46 00:30:43
7 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:39:53 00:59:50
8 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:56:32 01:16:29
9 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:12:05 01:32:02
10 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:13:35 01:33:32
11 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:27:15 01:47:12
12 12 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:58:21 03:18:18
13 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:17:58 03:37:55
14 14 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
15 15 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
Extreme Race Marathon - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:39:34 00:00:00
2 2 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:39:39 00:00:05
3 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:40:13 00:00:39
4 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:40:29 00:00:55
5 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:41:38 00:02:04
6 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:51:19 00:11:45
7 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:51:46 00:12:12
8 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:53:50 00:14:16
9 9 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:11:35 00:32:01
10 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:11:51 00:32:17
11 11 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 05:14:59 00:35:25
12 12 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:20:27 00:40:53
13 13 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:24 00:43:50
14 14 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:29:35 00:50:01
15 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:31:07 00:51:33
16 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:42:29 01:02:55
17 17 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:42:47 01:03:13
18 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:42:48 01:03:14
19 19 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:01:19 01:21:45
20 20 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 06:02:01 01:22:27
21 21 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 06:03:05 01:23:31
22 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 06:09:31 01:29:57
23 23 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:14:01 01:34:27
24 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:15:06 01:35:32
25 25 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:36 01:40:02
26 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:22:55 01:43:21
27 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:23:02 01:43:28
28 28 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 06:25:44 01:46:10
29 29 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 06:37:42 01:58:08
30 30 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:49:49 02:10:15
31 31 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:52:09 02:12:35
32 32 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:52:09 02:12:35
33 33 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:54:57 02:15:23
34 34 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:54:58 02:15:24
35 35 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:02:55 02:23:21
36 36 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:06:22 02:26:48
37 37 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:36:51 02:57:17
38 38 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 07:45:41 03:06:07
39 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:39:29 03:59:55
40 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 10:13:11 05:33:37
41 41 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
42 42 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
43 43 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
44 44 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE
45 45 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
46 46 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
Extreme Race Marathon - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:53:39 00:00:00
2 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:03:22 00:09:43
3 3 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 05:15:19 00:21:40
4 4 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:20:50 00:27:11
5 5 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:30:35 00:36:56
6 6 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:30:35 00:36:56
7 7 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:35:02 00:41:23
8 8 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:38:54 00:45:15
9 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:58:48 01:05:09
10 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:59:53 01:06:14
11 11 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:02:07 01:08:28
12 12 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 06:03:17 01:09:38
13 13 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:06:28 01:12:49
14 14 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:07:43 01:14:04
15 15 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:13:37 01:19:58
16 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:15:02 01:21:23
17 17 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:28:07 01:34:28
18 18 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:40:36 01:46:57
19 19 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:48:51 01:55:12
20 20 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:52:02 01:58:23
21 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 07:01:40 02:08:01
22 22 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:03:30 02:09:51
23 23 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 07:09:06 02:15:27
24 24 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 07:11:21 02:17:42
25 25 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:15:40 02:22:01
26 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:21:06 02:27:27
27 27 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:22:20 02:28:41
28 28 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:36:52 02:43:13
29 29 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:48:10 02:54:31
30 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:55:02 03:01:23
31 31 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 08:26:28 03:32:49
32 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:39:28 03:45:49
33 33 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
34 34 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
35 35 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres
36 36 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
37 37 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
38 38 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
Extreme Race Marathon - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:12:19 00:00:00
2 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:22:27 00:10:08
3 3 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:42:14 00:29:55
4 4 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 06:15:50 01:03:31
5 5 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:20:22 01:08:03
6 6 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 06:21:07 01:08:48
7 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:22:14 01:09:55
8 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:40:51 01:28:32
9 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:16:27 02:04:08
10 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 08:21:50 03:09:31
11 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 08:26:26 03:14:07
12 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:57:30 03:45:11
13 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
Demo Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 04:10:23 00:00:00
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 04:26:54 00:16:31
3 3 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 04:27:32 00:17:09
4 4 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:42:48 00:32:25
5 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 05:03:20 00:52:57
6 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:06:56 00:56:33
7 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 05:09:24 00:59:01
8 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 05:09:42 00:59:19
9 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 05:19:32 01:09:09
10 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 05:26:13 01:15:50
11 8 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 05:29:06 01:18:43
12 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 05:42:11 01:31:48
13 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 05:42:23 01:32:00
14 11 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 05:48:19 01:37:56
15 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 05:49:59 01:39:36
16 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 06:05:47 01:55:24
17 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 06:50:13 02:39:50
18 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 06:53:27 02:43:04
19 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 06:53:27 02:43:04
20 3 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 07:00:58 02:50:35
21 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 07:52:21 03:41:58
22 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 07:58:44 03:48:21
23 16 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 08:02:54 03:52:31
24 17 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 08:02:54 03:52:31
25 18 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 08:02:56 03:52:33
26 19 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
27 20 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders
28 4 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava
29 21 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
30 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
31 22 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
Demo Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 05:09:42 00:00:00
2 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 05:49:59 00:40:17
3 3 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 07:00:58 01:51:16
4 4 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava
5 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Demo Race Marathon - Muži
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 04:10:23 00:00:00
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 04:26:54 00:16:31
3 3 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 04:27:32 00:17:09
4 4 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:42:48 00:32:25
5 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 05:06:56 00:56:33
6 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 05:19:32 01:09:09
7 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 05:26:13 01:15:50
8 8 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 05:29:06 01:18:43
9 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 05:42:11 01:31:48
10 10 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 05:42:23 01:32:00
11 11 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 05:48:19 01:37:56
12 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 06:05:47 01:55:24
13 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 06:53:27 02:43:04
14 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 06:53:27 02:43:04
15 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 07:52:21 03:41:58
16 16 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 08:02:54 03:52:31
17 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 08:02:54 03:52:31
18 18 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 08:02:56 03:52:33
19 19 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
20 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
21 21 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
22 22 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders
Demo Race Marathon - Juniorky
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
Demo Race Marathon - Junioři
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 05:03:20 00:00:00
2 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 05:09:24 00:06:04
3 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 06:50:13 01:46:53
4 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 07:58:44 02:55:24
Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 05:48:50 00:00:00
2 2 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE 05:59:59 00:11:09
3 3 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE 06:00:01 00:11:11
4 4 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE 06:01:58 00:13:08
5 5 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE 06:07:05 00:18:15
6 6 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE 06:08:48 00:19:58
7 7 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 06:28:01 00:39:11
8 8 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE 06:35:40 00:46:50
9 9 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE 06:53:58 01:05:08
10 10 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE 07:25:56 01:37:06
11 11 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM 07:55:23 02:06:33
12 12 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES 08:33:07 02:44:17
13 13 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS 09:02:49 03:13:59
14 14 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
15 15 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
16 16 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
17 17 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
Marathon Vrani Hory - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM 07:55:23 00:00:00
2 2 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS 09:02:49 01:07:26
Marathon Vrani Hory - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE 06:01:58 00:00:00
2 2 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE 07:25:56 01:23:58
Marathon Vrani Hory - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE 05:59:59 00:00:00
2 2 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE 06:00:01 00:00:02
3 3 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE 06:08:48 00:08:49
4 4 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE 06:35:40 00:35:41
5 5 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE 06:53:58 00:53:59
6 6 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES 08:33:07 02:33:08
7 7 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
8 8 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
9 9 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
10 10 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
Marathon Vrani Hory - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE 06:07:05 00:00:00
Marathon Vrani Hory - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 05:48:50 00:00:00
2 2 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 06:28:01 00:39:11
Demo Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM 06:32:10 00:00:00
2 2 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO 08:13:19 01:41:09
Demo Marathon Vrani Hory - Všichni
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S3 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM 06:32:10 00:00:00
2 2 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO 08:13:19 01:41:09