Výsledky - Stage 2

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Absolutní pořadí / Absolute ranking
Stage 2

Absolutní pořadí - Celkově
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / E-M 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK 02:49:36 00:00:00
2 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:18:48 00:29:12
3 2 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:36:09 00:46:33
4 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:43:24 00:53:48
5 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:44:19 00:54:43
6 4 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 03:47:00 00:57:24
7 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 03:54:07 01:04:31
8 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:55:15 01:05:39
9 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:59:02 01:09:26
10 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 03:59:04 01:09:28
11 3 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:09:23 01:19:47
12 4 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:10:28 01:20:52
13 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:11:03 01:21:27
14 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 04:11:06 01:21:30
15 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:11:57 01:22:21
16 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:12:36 01:23:00
17 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:13:18 01:23:42
18 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:15:01 01:25:25
19 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 04:17:26 01:27:50
20 7 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:17:31 01:27:55
21 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:17:43 01:28:07
22 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:18:02 01:28:26
23 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:19:45 01:30:09
24 8 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:22:04 01:32:28
25 9 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:25:15 01:35:39
26 10 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:26:04 01:36:28
27 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 04:26:23 01:36:47
28 3 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 04:27:26 01:37:50
29 9 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:29:03 01:39:27
30 4 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 04:37:14 01:47:38
31 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 04:37:37 01:48:01
32 11 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 04:37:42 01:48:06
33 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 04:37:43 01:48:07
34 5 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:38:11 01:48:35
35 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 04:38:15 01:48:39
36 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 04:38:35 01:48:59
37 11 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:38:52 01:49:16
38 12 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 04:38:57 01:49:21
39 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 04:39:51 01:50:15
40 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:41:25 01:51:49
41 12 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:42:01 01:52:25
42 13 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 04:45:15 01:55:39
43 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 04:45:48 01:56:12
44 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 04:47:11 01:57:35
45 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 04:48:48 01:59:12
46 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:49:03 01:59:27
47 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:50:33 02:00:57
48 15 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 04:51:04 02:01:28
49 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 04:54:37 02:05:01
50 17 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 04:55:03 02:05:27
51 6 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 04:55:51 02:06:15
52 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:00:54 02:11:18
53 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:02:56 02:13:20
54 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:03:38 02:14:02
55 8 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:05:23 02:15:47
56 13 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:06:30 02:16:54
57 14 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:06:32 02:16:56
58 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:06:33 02:16:57
59 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:08:17 02:18:41
60 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:08:29 02:18:53
61 20 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:11:16 02:21:40
62 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:12:07 02:22:31
63 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:12:08 02:22:32
64 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:14:35 02:24:59
65 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:16:38 02:27:02
66 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:18:49 02:29:13
67 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:18:49 02:29:13
68 11 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 05:20:01 02:30:25
69 12 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 05:24:18 02:34:42
70 22 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 05:24:18 02:34:42
71 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 05:26:06 02:36:30
72 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:27:07 02:37:31
73 14 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:27:32 02:37:56
74 15 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 05:27:32 02:37:56
75 23 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:28:28 02:38:52
76 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 05:30:09 02:40:33
77 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 05:30:23 02:40:47
78 5 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:31:08 02:41:32
79 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 05:32:15 02:42:39
80 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:33:10 02:43:34
81 25 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 05:33:30 02:43:54
82 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:35:23 02:45:47
83 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 05:38:24 02:48:48
84 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 05:39:44 02:50:08
85 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 05:39:47 02:50:11
86 17 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 05:39:48 02:50:12
87 1 / DE-M 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 05:42:46 02:53:10
88 18 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 05:44:16 02:54:40
89 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 05:47:00 02:57:24
90 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 05:50:10 03:00:34
91 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 05:51:12 03:01:36
92 27 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:08 03:05:32
93 2 / DE-M 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 05:55:27 03:05:51
94 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 05:55:36 03:06:00
95 28 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:01:08 03:11:32
96 29 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:01:25 03:11:49
97 19 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:01:28 03:11:52
98 20 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:01:42 03:12:06
99 30 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:03:36 03:14:00
100 21 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:03:37 03:14:01
101 31 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:05:25 03:15:49
102 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:07:13 03:17:37
103 32 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:07:21 03:17:45
104 33 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:08:31 03:18:55
105 3 / DE-M 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 06:12:40 03:23:04
106 4 / DE-M 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 06:12:41 03:23:05
107 34 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 06:15:23 03:25:47
108 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:16:02 03:26:26
109 35 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:19:45 03:30:09
110 23 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 03:30:31
111 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 03:30:31
112 5 / DE-M 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 06:20:08 03:30:32
113 6 / DE-M 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 06:20:36 03:31:00
114 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 06:20:56 03:31:20
115 16 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 06:22:08 03:32:32
116 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 06:22:09 03:32:33
117 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 06:22:10 03:32:34
118 25 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 06:23:08 03:33:32
119 2 / E-M 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 06:27:23 03:37:47
120 3 / E-M 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 06:27:24 03:37:48
121 26 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:37:27 03:47:51
122 4 / E-M 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 06:42:52 03:53:16
123 5 / E-M 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 06:42:53 03:53:17
124 27 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 06:45:24 03:55:48
125 6 / E-M 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 06:47:15 03:57:39
126 7 / DE-Z 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice 06:48:58 03:59:22
127 36 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 06:49:47 04:00:11
128 37 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:52:49 04:03:13
129 28 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 06:53:34 04:03:58
130 29 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:55:11 04:05:35
131 10 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 06:56:00 04:06:24
132 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 06:58:03 04:08:27
133 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 06:58:04 04:08:28
134 8 / DE-M 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 06:59:27 04:09:51
135 9 / DE-M 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 06:59:27 04:09:51
136 10 / DE-M 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman 07:04:20 04:14:44
137 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:06:17 04:16:41
138 38 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:08:37 04:19:01
139 31 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:08:39 04:19:03
140 11 / DE-M 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 07:08:50 04:19:14
141 12 / DE-Z 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 07:13:30 04:23:54
142 13 / DE-M 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 07:13:31 04:23:55
143 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 07:21:11 04:31:35
144 7 / E-M 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 07:21:17 04:31:41
145 1 / E-Z 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 07:21:18 04:31:42
146 11 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:28:36 04:39:00
147 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 07:28:37 04:39:01
148 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 07:29:41 04:40:05
149 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 07:29:43 04:40:07
150 33 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 07:30:55 04:41:19
151 8 / E-M 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 07:37:03 04:47:27
152 9 / E-M 210 KAISER Günther 1973 AUT 07:37:33 04:47:57
153 14 / DE-M 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 07:38:02 04:48:26
154 10 / E-M 260 DONATH Stefan 1978 DEU 07:38:39 04:49:03
155 11 / E-M 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 07:38:39 04:49:03
156 19 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:40:58 04:51:22
157 15 / DE-Z 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE 07:41:13 04:51:37
158 12 / E-M 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 07:43:54 04:54:18
159 16 / DE-M 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 07:43:57 04:54:21
160 17 / DE-M 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 07:44:00 04:54:24
161 13 / E-M 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 07:46:06 04:56:30
162 1 / E-MV 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100% 07:46:09 04:56:33
163 14 / E-M 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 07:46:11 04:56:35
164 15 / E-M 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 07:49:40 05:00:04
165 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 07:49:45 05:00:09
166 16 / E-M 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 07:49:51 05:00:15
167 17 / E-M 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 07:49:52 05:00:16
168 18 / DE-M 513 ANDERLE David 1985 CZE 07:53:36 05:04:00
169 18 / E-M 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 07:58:00 05:08:24
170 19 / E-M 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 07:58:20 05:08:44
171 13 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:59:18 05:09:42
172 19 / DE-M 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 08:00:17 05:10:41
173 20 / DE-M 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 08:00:19 05:10:43
174 20 / E-M 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 08:01:32 05:11:56
175 21 / E-M 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 08:08:01 05:18:25
176 22 / E-M 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 08:08:01 05:18:25
177 23 / E-M 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 08:15:20 05:25:44
178 24 / E-M 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:20:30 05:30:54
179 25 / E-M 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 08:23:38 05:34:02
180 26 / E-M 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 08:24:18 05:34:42
181 27 / E-M 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 08:24:19 05:34:43
182 28 / E-M 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 08:24:22 05:34:46
183 29 / E-M 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 08:24:29 05:34:53
184 30 / E-M 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 08:24:32 05:34:56
185 2 / E-MV 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 08:26:10 05:36:34
186 31 / E-M 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 08:26:15 05:36:39
187 3 / E-MV 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE 08:26:17 05:36:41
188 32 / E-M 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 08:29:34 05:39:58
189 33 / E-M 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 08:30:08 05:40:32
190 34 / E-M 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 08:30:10 05:40:34
191 2 / E-Z 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 08:33:38 05:44:02
192 35 / E-M 211 THALER Norbert 1983 AUT 08:33:39 05:44:03
193 36 / E-M 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 08:38:01 05:48:25
194 37 / E-M 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 08:38:05 05:48:29
195 38 / E-M 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 08:39:17 05:49:41
196 39 / E-M 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 08:41:11 05:51:35
197 40 / E-M 274 CHOYNA Peter 1985 08:43:01 05:53:25
198 3 / E-Z 303 KNEISE Anja 1987 DEU 08:43:02 05:53:26
199 41 / E-M 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails 08:43:17 05:53:41
200 4 / E-Z 309 GRELA Joanna 1980 POL 08:43:23 05:53:47
201 42 / E-M 266 BARCZ Jarek 1985 POL 08:43:28 05:53:52
202 43 / E-M 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 08:52:00 06:02:24
203 44 / E-M 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 08:52:10 06:02:34
204 45 / E-M 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 08:54:48 06:05:12
205 46 / E-M 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 08:54:48 06:05:12
206 47 / E-M 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 08:55:06 06:05:30
207 48 / E-M 272 KOS Jiří 1999 CZE 08:55:07 06:05:31
208 49 / E-M 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 08:55:14 06:05:38
209 50 / E-M 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 08:55:33 06:05:57
210 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:08:34 06:18:58
211 51 / E-M 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 09:09:38 06:20:02
212 52 / E-M 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz 09:10:52 06:21:16
213 53 / E-M 258 STRNAD Václav 1989 CZE 09:12:04 06:22:28
214 54 / E-M 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 09:38:05 06:48:29
215 55 / E-M 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 09:38:51 06:49:15
216 56 / E-M 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama 09:46:53 06:57:17
217 57 / E-M 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 09:46:54 06:57:18
218 58 / E-M 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 09:46:54 06:57:18
219 59 / E-M 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 09:46:55 06:57:19
220 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
221 41 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
222 21 / D-V 132 HOLMAN Tomáš 1967 CZE SMICHOFF
223 22 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
224 23 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
225 24 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
226 25 / D-V 516 DOKOUPIL Zdeněk 1975 CZE Apache-Comp Racing Team
227 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
228 42 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
229 26 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
230 27 / EV-V 292 TEOFILEVSKI Kamil 1986 CZE
231 28 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
232 60 / E-M 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
233 29 / DE-M 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric
234 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
235 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
236 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
237 30 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
238 31 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
239 61 / E-M 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
240 5 / E-Z 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
241 21 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
242 34 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
243 35 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
244 32 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
245 33 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
246 34 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
247 35 / D-V 810 SUNKOVSKÝ Marek 1972 CZE SUNSETBIKE
248 62 / E-M 268 CHOYNA Peter 1976 DEU
249 36 / DE-M 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč
250 44 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
251 36 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
252 37 / EV-V 291 SVOBODA Matěj 1980 CZE CODLO CZ
253 38 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
254 63 / E-M 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
255 6 / E-Z 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
256 37 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
257 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
258 39 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
259 40 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
260 41 / EV-V 803 KOPECKÝ Michal 1976 CZE
261 42 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
262 64 / E-M 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team
263 4 / E-MV 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
264 22 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
265 38 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
266 45 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
267 43 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
268 44 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
269 45 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
270 65 / E-M 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE
271 46 / DE-M 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
272 46 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
273 47 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
274 48 / EV-V 290 ZIMA Tomáš 1994 CZE JKF Jaroměř
275 49 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
276 66 / E-M 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe
277 7 / E-Z 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
278 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Extreme Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 03:54:07 00:00:00
2 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:59:02 00:04:55
3 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 03:59:04 00:04:57
4 3 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:09:23 00:15:16
5 4 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:10:28 00:16:21
6 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:11:57 00:17:50
7 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:12:36 00:18:29
8 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:13:18 00:19:11
9 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:17:43 00:23:36
10 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:18:02 00:23:55
11 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:19:45 00:25:38
12 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 04:26:23 00:32:16
13 3 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 04:27:26 00:33:19
14 9 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:29:03 00:34:56
15 4 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 04:37:14 00:43:07
16 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 04:37:37 00:43:30
17 11 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 04:37:42 00:43:35
18 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 04:37:43 00:43:36
19 5 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:38:11 00:44:04
20 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 04:38:15 00:44:08
21 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 04:38:35 00:44:28
22 12 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 04:38:57 00:44:50
23 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 04:39:51 00:45:44
24 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:41:25 00:47:18
25 13 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 04:45:15 00:51:08
26 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 04:45:48 00:51:41
27 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 04:47:11 00:53:04
28 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 04:48:48 00:54:41
29 15 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 04:51:04 00:56:57
30 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 04:54:37 01:00:30
31 17 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 04:55:03 01:00:56
32 6 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 04:55:51 01:01:44
33 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:00:54 01:06:47
34 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:02:56 01:08:49
35 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:03:38 01:09:31
36 8 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:05:23 01:11:16
37 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:08:17 01:14:10
38 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:08:29 01:14:22
39 20 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:11:16 01:17:09
40 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:12:07 01:18:00
41 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:12:08 01:18:01
42 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:14:35 01:20:28
43 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:16:38 01:22:31
44 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:18:49 01:24:42
45 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:18:49 01:24:42
46 11 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 05:20:01 01:25:54
47 22 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 05:24:18 01:30:11
48 12 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 05:24:18 01:30:11
49 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 05:26:06 01:31:59
50 14 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 05:27:32 01:33:25
51 15 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:27:32 01:33:25
52 23 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:28:28 01:34:21
53 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 05:30:09 01:36:02
54 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 05:30:23 01:36:16
55 5 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:31:08 01:37:01
56 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 05:32:15 01:38:08
57 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:33:10 01:39:03
58 25 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 05:33:30 01:39:23
59 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 05:38:24 01:44:17
60 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 05:39:44 01:45:37
61 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 05:39:47 01:45:40
62 17 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 05:39:48 01:45:41
63 18 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 05:44:16 01:50:09
64 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 05:47:00 01:52:53
65 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 05:50:10 01:56:03
66 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 05:51:12 01:57:05
67 27 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:08 02:01:01
68 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 05:55:36 02:01:29
69 28 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:01:08 02:07:01
70 29 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:01:25 02:07:18
71 19 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:01:28 02:07:21
72 20 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:01:42 02:07:35
73 30 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:03:36 02:09:29
74 21 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:03:37 02:09:30
75 31 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:05:25 02:11:18
76 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:07:13 02:13:06
77 32 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:07:21 02:13:14
78 33 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:08:31 02:14:24
79 34 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 06:15:23 02:21:16
80 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:16:02 02:21:55
81 35 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:19:45 02:25:38
82 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 02:26:00
83 23 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 02:26:00
84 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 06:20:56 02:26:49
85 25 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 06:23:08 02:29:01
86 26 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:37:27 02:43:20
87 27 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 06:45:24 02:51:17
88 36 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 06:49:47 02:55:40
89 37 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:52:49 02:58:42
90 28 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 06:53:34 02:59:27
91 29 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:55:11 03:01:04
92 10 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 06:56:00 03:01:53
93 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 06:58:03 03:03:56
94 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 06:58:04 03:03:57
95 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:06:17 03:12:10
96 38 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:08:37 03:14:30
97 31 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:08:39 03:14:32
98 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 07:21:11 03:27:04
99 11 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:28:36 03:34:29
100 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 07:28:37 03:34:30
101 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 07:29:41 03:35:34
102 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 07:29:43 03:35:36
103 33 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 07:30:55 03:36:48
104 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 07:49:45 03:55:38
105 13 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:59:18 04:05:11
106 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:08:34 05:14:27
107 41 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
108 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
109 42 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
110 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
111 43 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
112 44 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
113 34 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
114 35 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
115 36 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
116 37 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
117 45 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
118 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
119 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
120 38 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
121 46 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
Extreme Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:16:38 00:00:00
2 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:18:49 00:02:11
3 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:33:10 00:16:32
4 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 05:55:36 00:38:58
5 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:16:02 00:59:24
6 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 06:58:04 01:41:26
7 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:06:17 01:49:39
8 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 07:21:11 02:04:33
9 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
Extreme Race Marathon - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:59:02 00:00:00
2 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:12:36 00:13:34
3 3 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 04:27:26 00:28:24
4 4 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 04:37:14 00:38:12
5 5 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:38:11 00:39:09
6 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 04:38:35 00:39:33
7 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 04:39:51 00:40:49
8 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:08:17 01:09:15
9 9 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 05:30:09 01:31:07
10 10 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 05:38:24 01:39:22
11 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 05:51:12 01:52:10
12 12 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 07:29:41 03:30:39
13 13 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 07:59:18 04:00:16
14 14 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
15 15 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
Extreme Race Marathon - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 03:54:07 00:00:00
2 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 03:59:04 00:04:57
3 3 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:09:23 00:15:16
4 4 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:10:28 00:16:21
5 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:11:57 00:17:50
6 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:13:18 00:19:11
7 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:17:43 00:23:36
8 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:18:02 00:23:55
9 9 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:29:03 00:34:56
10 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 04:37:37 00:43:30
11 11 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 04:37:42 00:43:35
12 12 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 04:38:57 00:44:50
13 13 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 04:45:15 00:51:08
14 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 04:45:48 00:51:41
15 15 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 04:51:04 00:56:57
16 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 04:54:37 01:00:30
17 17 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 04:55:03 01:00:56
18 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:00:54 01:06:47
19 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:03:38 01:09:31
20 20 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:11:16 01:17:09
21 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:18:49 01:24:42
22 22 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 05:24:18 01:30:11
23 23 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:28:28 01:34:21
24 24 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 05:30:23 01:36:16
25 25 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 05:33:30 01:39:23
26 26 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 05:50:10 01:56:03
27 27 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:08 02:01:01
28 28 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:01:08 02:07:01
29 29 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:01:25 02:07:18
30 30 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:03:36 02:09:29
31 31 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:05:25 02:11:18
32 32 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:07:21 02:13:14
33 33 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:08:31 02:14:24
34 34 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 06:15:23 02:21:16
35 35 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 06:19:45 02:25:38
36 36 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 06:49:47 02:55:40
37 37 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 06:52:49 02:58:42
38 38 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 07:08:37 03:14:30
39 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 07:28:37 03:34:30
40 40 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:08:34 05:14:27
41 41 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
42 42 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
43 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
44 44 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany
45 45 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
46 46 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
Extreme Race Marathon - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:19:45 00:00:00
2 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 04:26:23 00:06:38
3 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 04:38:15 00:18:30
4 4 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:41:25 00:21:40
5 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 04:48:48 00:29:03
6 6 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 04:55:51 00:36:06
7 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:02:56 00:43:11
8 8 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 05:05:23 00:45:38
9 9 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:08:29 00:48:44
10 10 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:14:35 00:54:50
11 11 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 05:20:01 01:00:16
12 12 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 05:24:18 01:04:33
13 13 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 05:26:06 01:06:21
14 14 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:27:32 01:07:47
15 15 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 05:27:32 01:07:47
16 16 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 05:39:44 01:19:59
17 17 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 05:39:48 01:20:03
18 18 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 05:44:16 01:24:31
19 19 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:01:28 01:41:43
20 20 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:01:42 01:41:57
21 21 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:03:37 01:43:52
22 22 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:07:13 01:47:28
23 23 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 02:00:22
24 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 06:20:56 02:01:11
25 25 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 06:23:08 02:03:23
26 26 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:37:27 02:17:42
27 27 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 06:45:24 02:25:39
28 28 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 06:53:34 02:33:49
29 29 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:55:11 02:35:26
30 30 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 06:58:03 02:38:18
31 31 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 07:08:39 02:48:54
32 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 07:29:43 03:09:58
33 33 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 07:30:55 03:11:10
34 34 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
35 35 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
36 36 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
37 37 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
38 38 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
Extreme Race Marathon - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 04:37:43 00:00:00
2 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 04:47:11 00:09:28
3 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:12:07 00:34:24
4 4 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:12:08 00:34:25
5 5 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:31:08 00:53:25
6 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 05:32:15 00:54:32
7 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 05:39:47 01:02:04
8 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 05:47:00 01:09:17
9 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 06:20:07 01:42:24
10 10 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 06:56:00 02:18:17
11 11 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:28:36 02:50:53
12 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 07:49:45 03:12:02
13 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
Demo Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:18:48 00:00:00
2 2 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:36:09 00:17:21
3 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:43:24 00:24:36
4 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:44:19 00:25:31
5 4 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 03:47:00 00:28:12
6 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:55:15 00:36:27
7 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:11:03 00:52:15
8 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 04:11:06 00:52:18
9 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:15:01 00:56:13
10 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 04:17:26 00:58:38
11 7 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:17:31 00:58:43
12 8 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:22:04 01:03:16
13 9 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:25:15 01:06:27
14 10 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:26:04 01:07:16
15 11 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:38:52 01:20:04
16 12 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:42:01 01:23:13
17 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:49:03 01:30:15
18 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:50:33 01:31:45
19 13 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:06:30 01:47:42
20 14 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:06:32 01:47:44
21 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:06:33 01:47:45
22 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:27:07 02:08:19
23 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:35:23 02:16:35
24 16 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 06:22:08 03:03:20
25 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 06:22:09 03:03:21
26 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 06:22:10 03:03:22
27 19 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:40:58 04:22:10
28 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
29 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
30 21 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
31 22 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
Demo Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:55:15 00:00:00
2 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:15:01 00:19:46
3 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:50:33 00:55:18
4 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:27:07 01:31:52
5 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Demo Race Marathon - Muži
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:18:48 00:00:00
2 2 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:36:09 00:17:21
3 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:43:24 00:24:36
4 4 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 03:47:00 00:28:12
5 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:11:03 00:52:15
6 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 04:11:06 00:52:18
7 7 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:17:31 00:58:43
8 8 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:22:04 01:03:16
9 9 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 04:25:15 01:06:27
10 10 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:26:04 01:07:16
11 11 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:38:52 01:20:04
12 12 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:42:01 01:23:13
13 13 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:06:30 01:47:42
14 14 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:06:32 01:47:44
15 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:35:23 02:16:35
16 16 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 06:22:08 03:03:20
17 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 06:22:09 03:03:21
18 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 06:22:10 03:03:22
19 19 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:40:58 04:22:10
20 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz
21 21 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
22 22 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE
Demo Race Marathon - Juniorky
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
Demo Race Marathon - Junioři
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:44:19 00:00:00
2 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 04:17:26 00:33:07
3 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:49:03 01:04:44
4 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:06:33 01:22:14
Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
2 2 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
3 3 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
4 4 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
5 5 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
6 6 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
7 7 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
8 8 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
9 9 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
10 10 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
11 11 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
12 12 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
13 13 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
14 14 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
15 15 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
16 16 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
17 17 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
Marathon Vrani Hory - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
2 2 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
Marathon Vrani Hory - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
2 2 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
2 2 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
3 3 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
4 4 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
5 5 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
6 6 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
7 7 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
8 8 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
9 9 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
10 10 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
Marathon Vrani Hory - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
2 2 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
Demo Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 2 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
Demo Marathon Vrani Hory - Všichni
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S2 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 2 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM