Výsledky - Stage 1

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Absolutní pořadí / Absolute ranking
Stage 1

Absolutní pořadí - Celkově
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:09:36 00:00:00
2 2 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 03:22:00 00:12:24
3 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:25:48 00:16:12
4 4 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:33:59 00:24:23
5 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 03:34:14 00:24:38
6 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:37:30 00:27:54
7 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 03:45:11 00:35:35
8 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:49:20 00:39:44
9 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 03:58:25 00:48:49
10 1 / D-V 516 DOKOUPIL Zdeněk 1975 CZE Apache-Comp Racing Team 03:59:29 00:49:53
11 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:04:33 00:54:57
12 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:08:52 00:59:16
13 8 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:15:47 01:06:11
14 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:17:24 01:07:48
15 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:17:59 01:08:23
16 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:22:21 01:12:45
17 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:23:52 01:14:16
18 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:24:35 01:14:59
19 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:24:52 01:15:16
20 10 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:32:37 01:23:01
21 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:33:35 01:23:59
22 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:35:00 01:25:24
23 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:35:09 01:25:33
24 11 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 04:37:40 01:28:04
25 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:38:28 01:28:52
26 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:38:53 01:29:17
27 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:41:41 01:32:05
28 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:46:54 01:37:18
29 13 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 04:47:17 01:37:41
30 7 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:48:24 01:38:48
31 3 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:49:01 01:39:25
32 8 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:49:02 01:39:26
33 2 / DE-M 501 ŠŤASTNÝ Jan 1985 CZE Bikenotoric 04:52:29 01:42:53
34 9 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:57:48 01:48:12
35 2 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:57:48 01:48:12
36 10 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:04:51 01:55:15
37 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:05:44 01:56:08
38 11 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:06:16 01:56:40
39 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:06:41 01:57:05
40 4 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:06:49 01:57:13
41 12 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 05:07:00 01:57:24
42 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:07:04 01:57:28
43 15 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:07:05 01:57:29
44 13 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:07:33 01:57:57
45 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:13:07 02:03:31
46 4 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:13:13 02:03:37
47 14 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 05:17:57 02:08:21
48 5 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:19:23 02:09:47
49 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:22:19 02:12:43
50 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:22:37 02:13:01
51 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:48 02:14:12
52 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:23:54 02:14:18
53 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:25:26 02:15:50
54 17 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:26:06 02:16:30
55 18 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:26:07 02:16:31
56 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:30:01 02:20:25
57 7 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:30:20 02:20:44
58 6 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:34:09 02:24:33
59 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:35:08 02:25:32
60 7 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:35:16 02:25:40
61 8 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:36:56 02:27:20
62 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:37:49 02:28:13
63 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:39:28 02:29:52
64 3 / DE-M 507 SEDMÍK Petr 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 05:41:41 02:32:05
65 4 / DE-M 514 DUNDÁČEK Jiří 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 05:41:42 02:32:06
66 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:47:41 02:38:05
67 20 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:47:52 02:38:16
68 17 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 05:49:43 02:40:07
69 18 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 05:49:43 02:40:07
70 19 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 05:49:45 02:40:09
71 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:49:58 02:40:22
72 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:53:00 02:43:24
73 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:53:49 02:44:13
74 9 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:53:50 02:44:14
75 23 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:14 02:45:38
76 4 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:55:22 02:45:46
77 5 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:55:27 02:45:51
78 10 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:55:50 02:46:14
79 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:56:18 02:46:42
80 24 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:58:31 02:48:55
81 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 06:00:23 02:50:47
82 5 / DE-M 553 BALOUS Martin 1998 CZE Skibikecentrum.cz 06:00:23 02:50:47
83 6 / DE-Z 552 RICHTEROVÁ Jana 2001 CZE COPR Přeštice 06:01:08 02:51:32
84 9 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:02:35 02:52:59
85 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:03:38 02:54:02
86 7 / DE-M 506 SCHNEIDER Adam 1986 CZE zaikbike.com 06:03:40 02:54:04
87 25 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:05:31 02:55:55
88 8 / DE-M 503 GOTTSTEIN Boris 1971 DEU To old to Die 06:05:49 02:56:13
89 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:05:53 02:56:17
90 26 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:06:00 02:56:24
91 12 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:08:00 02:58:24
92 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:10:10 03:00:34
93 13 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:10:18 03:00:42
94 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:10:38 03:01:02
95 9 / DE-M 504 HORSKÝ Tomáš 1986 CZE Lazy Wheels 06:11:40 03:02:04
96 10 / DE-M 512 VRABEC Jiří 2002 CZE BIKE FREAKS HOLICE 06:11:40 03:02:04
97 11 / DE-M 505 SLEHA Zdeněk 1978 CZE Lazy Wheels 06:11:41 03:02:05
98 28 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:12:35 03:02:59
99 14 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:12:57 03:03:21
100 15 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:13:36 03:04:00
101 10 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:18:05 03:08:29
102 29 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:59 03:10:23
103 12 / DE-M 511 SZENTMIKLÓSI Norbert 1981 HUN YT Enduro 06:24:08 03:14:32
104 16 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:24:29 03:14:53
105 30 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:26:29 03:16:53
106 13 / DE-M 502 ŠURAN Martin 1985 SVK 06:26:35 03:16:59
107 17 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 06:27:41 03:18:05
108 18 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:27:56 03:18:20
109 20 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 06:28:18 03:18:42
110 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:28:21 03:18:45
111 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:30:57 03:21:21
112 14 / DE-M 517 FERENC Benecz 1978 HUN mozgasvilag.hu 06:31:16 03:21:40
113 31 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:38:36 03:29:00
114 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 06:40:54 03:31:18
115 19 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:41:05 03:31:29
116 1 / E-M 235 WOLSKI Roman 1981 POL Dzikie Borówki MTB Squad 06:41:34 03:31:58
117 2 / E-M 234 JAMRUSZKIEWICZ Bartosz 1978 POL Dzikie Borówki MTB Squad 06:41:36 03:32:00
118 12 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:43:09 03:33:33
119 32 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:44:10 03:34:34
120 20 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:44:14 03:34:38
121 33 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:44:27 03:34:51
122 3 / E-M 257 MOKRÝ Jakub 1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 06:45:07 03:35:31
123 4 / E-M 261 HRUŠKA Petr 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 06:45:07 03:35:31
124 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 06:45:09 03:35:33
125 22 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:48:20 03:38:44
126 34 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:50:04 03:40:28
127 23 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:50:19 03:40:43
128 24 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:50:20 03:40:44
129 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:51:27 03:41:51
130 25 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:56:27 03:46:51
131 35 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 06:57:56 03:48:20
132 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:00:25 03:50:49
133 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:03:13 03:53:37
134 36 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 07:09:12 03:59:36
135 15 / DE-M 513 ANDERLE David 1985 CZE 07:09:33 03:59:57
136 27 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:11:27 04:01:51
137 5 / E-M 263 VIZDAK Janos 1978 HUN Speed-Way 07:11:56 04:02:20
138 37 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 07:15:44 04:06:08
139 6 / E-M 209 KRÜGEL Robert 1982 DEU 07:29:51 04:20:15
140 28 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:29:55 04:20:19
141 29 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:30:00 04:20:24
142 38 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:32:55 04:23:19
143 16 / DE-M 510 FUKS Robert 1971 CZE Pekáč 07:38:40 04:29:04
144 17 / DE-M 508 HACHA Jan 1973 CZE Pekáč 07:39:16 04:29:40
145 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:41:22 04:31:46
146 7 / E-M 236 KMOŠENA Matúš 1991 SVK 07:42:23 04:32:47
147 8 / E-M 248 BRODA Grzegorz 1975 POL SCS OSOZ Racing Team 07:42:24 04:32:48
148 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:43:43 04:34:07
149 30 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:43:51 04:34:15
150 31 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:43:55 04:34:19
151 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 07:47:43 04:38:07
152 9 / E-M 255 KAVKA Pavel 1976 CZE 07:50:48 04:41:12
153 1 / E-Z 306 DLABALOVÁ Jana 1981 CZE GLEDE Team 07:50:49 04:41:13
154 18 / DE-M 216 BRODA Artur 1985 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 07:51:52 04:42:16
155 19 / DE-Z 304 BRODA ADRIANNA 1991 POL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 07:52:10 04:42:34
156 20 / DE-M 223 PUPIN pawel 1985 POL Knurświny 07:52:13 04:42:37
157 21 / DE-M 222 GUZEWICZ pawel 1984 POL Knurświny 07:52:16 04:42:40
158 10 / E-M 232 ČERNÝ Petr 1990 CZE Krabcycles 07:57:05 04:47:29
159 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:57:07 04:47:31
160 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:59:34 04:49:58
161 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:04:32 04:54:56
162 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:05:20 04:55:44
163 11 / E-M 265 BÍLEK Ondřej 1985 CZE Velo 08:18:36 05:09:00
164 1 / E-MV 228 KLAP David 1975 CZE Rajec Trek 100% 08:18:37 05:09:01
165 12 / E-M 203 KUGLER Zbynek 1981 CZE Bír riders 08:18:45 05:09:09
166 13 / E-M 259 REISNER Petr 1975 CZE Giant cycling team 08:19:55 05:10:19
167 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:27:34 05:17:58
168 14 / E-M 226 ZAKIEV Oleg 1985 RUS Trisport-WAY 08:30:20 05:20:44
169 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:30:48 05:21:12
170 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:31:27 05:21:51
171 15 / E-M 246 MUŽÍK Jakub 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 08:37:59 05:28:23
172 16 / E-M 225 BEKR Jan 1991 CZE Future Cycling Bike&Coffee 08:38:01 05:28:25
173 17 / E-M 224 DASZKIEWICZ Michał 1982 POL Knurświny 08:42:49 05:33:13
174 18 / E-M 230 SVOBODA Vojtěch 1979 CZE 08:42:55 05:33:19
175 40 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 08:47:46 05:38:10
176 19 / E-M 262 PAVLAS Jakub 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:51:22 05:41:46
177 20 / E-M 201 KUTIN Tomáš 1984 CZE Rock Machine Cyklomax 08:51:23 05:41:47
178 21 / E-M 238 SMOLKA Marek 1989 CZE Gibbon Slacklines Team 08:51:27 05:41:51
179 22 / E-M 243 MUSIL Ondřej 1986 CZE B&B&B 08:51:28 05:41:52
180 23 / E-M 205 ŽILÁK František 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:53:23 05:43:47
181 24 / E-M 204 FLÍDR Michal 1979 CZE Black Field A team 08:53:27 05:43:51
182 25 / E-M 239 HRDINA Ludek 1973 CZE 08:58:31 05:48:55
183 26 / E-M 227 VONDRÁČEK Štěpán 1973 CZE 08:58:31 05:48:55
184 27 / E-M 237 VANER jan 1983 CZE Cannondale Kur Enduro 09:05:07 05:55:31
185 28 / E-M 231 MYŠÍK Milan 1993 CZE CANNONDALE KUR ENDURO 09:05:10 05:55:34
186 29 / E-M 244 VOBOŘIL Luboš 1983 CZE Koloshopteam CZ 09:06:00 05:56:24
187 30 / E-M 269 CHARVÁT Matěj 1985 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 09:06:04 05:56:28
188 31 / E-M 270 CHARVÁT Šimon 1987 CZE CharvatBros / Banshee Bikes 09:06:07 05:56:31
189 32 / E-M 254 KÁRNÍK Jan 1979 CZE 09:06:14 05:56:38
190 33 / E-M 253 TOUŠEK Pavel 1985 CZE Ekonom Praha Outdoor 09:06:17 05:56:41
191 34 / E-M 272 KOS Jiří 1999 CZE 09:14:58 06:05:22
192 35 / E-M 250 PLZÁK Lukáš 1990 CZE BuboTrails 09:15:20 06:05:44
193 36 / E-M 242 SYNEK Lukáš 1980 CZE B&B&B 09:16:10 06:06:34
194 37 / E-M 264 JELÍNEK Josef 1989 CZE PLNT.cz 09:16:25 06:06:49
195 38 / E-M 274 CHOYNA Peter 1985 09:17:01 06:07:25
196 39 / E-M 211 THALER Norbert 1983 AUT 09:25:38 06:16:02
197 2 / E-Z 302 SCHMIDT Sylvia 1981 DEU 26 aint dead 09:25:39 06:16:03
198 40 / E-M 233 FILIP Stanislav 1980 CZE SPL servis.cz 09:26:13 06:16:37
199 41 / E-M 256 HUBÁČEK Petr 1984 CZE 09:27:30 06:17:54
200 42 / E-M 275 ZVONÍČEK Ondra 1984 CZE Bike Emergency 09:29:19 06:19:43
201 43 / E-M 251 SCHMERLER Martin 1973 DEU Holzlandbiker 09:29:21 06:19:45
202 44 / E-M 202 FRENK Petr 1983 CZE PROTOCYCLES 09:29:22 06:19:46
203 45 / E-M 219 BŮNA Ladislav 1979 CZE 09:29:55 06:20:19
204 3 / E-Z 309 GRELA Joanna 1980 POL 09:32:06 06:22:30
205 46 / E-M 266 BARCZ Jarek 1985 POL 09:32:07 06:22:31
206 47 / E-M 221 ZVONAŘ Jakub 1990 CZE FDF Commencal team 09:32:10 06:22:34
207 4 / E-Z 303 KNEISE Anja 1987 DEU 09:32:16 06:22:40
208 48 / E-M 247 SAMEK Boleslav 1982 CZE Kubalon 09:40:51 06:31:15
209 49 / E-M 245 KÖPPL Tomáš 1976 CZE 09:41:08 06:31:32
210 50 / E-M 210 KAISER Günther 1973 AUT 09:48:59 06:39:23
211 41 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:54:15 06:44:39
212 51 / E-M 267 NEUMAN Richard 1987 CZE 09:54:16 06:44:40
213 52 / E-M 258 STRNAD Václav 1989 CZE 09:58:31 06:48:55
214 53 / E-M 220 KUČERA Ondřej 1987 CZE Endurama 10:38:24 07:28:48
215 54 / E-M 214 V RUMU Višně 1980 CZE Endurama 10:48:11 07:38:35
216 55 / E-M 212 ZOIDBERG john 1975 CZE endurama 10:57:53 07:48:17
217 56 / E-M 213 KASNAR Jan 1996 CZE Endurama - Šmrxashop 10:57:55 07:48:19
218 57 / E-M 208 VOGEL Jasper 1983 DEU Family Europe
219 2 / E-MV 273 SMEJKAL Jirka 1959 CZE Gigantig Racing Team
220 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
221 42 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
222 14 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
223 22 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
224 23 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
225 24 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
226 58 / E-M 252 BRAND Ladislav 1977 CZE Bubotrails
227 25 / DE-M 515 HRŮZA Petr 1985 CZE Kameraman
228 15 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
229 33 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
230 26 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
231 27 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
232 28 / D-V 810 SUNKOVSKÝ Marek 1972 CZE SUNSETBIKE
233 59 / E-M 217 KUBIŠTA Jenda 1985 CZE Endurama
234 5 / E-Z 305 DURČÁKOVÁ Dominika 1985 CZE Enduro Kross Team
235 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
236 43 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
237 34 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
238 29 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
239 30 / EV-V 290 ZIMA Tomáš 1994 CZE JKF Jaroměř
240 31 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
241 60 / E-M 268 CHOYNA Peter 1976 DEU
242 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
243 44 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
244 32 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
245 33 / D-V 132 HOLMAN Tomáš 1967 CZE SMICHOFF
246 34 / EV-V 803 KOPECKÝ Michal 1976 CZE
247 35 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
248 61 / E-M 207 HRADECKÝ Tomáš 1983 CZE Gigantic Racing Team
249 62 / E-M 249 ŽEMBA Zdeněk 1984 CZE Bubo trails
250 36 / DE-M 509 VOREL Vladimir 1959 CZE Pekáč
251 35 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
252 45 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
253 3 / E-MV 276 RUBÁČEK Martin 1952 CZE
254 37 / EV-V 292 TEOFILEVSKI Kamil 1986 CZE
255 38 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
256 63 / E-M 215 KULHAVY Radek 1984 CZE dressler.cz
257 6 / E-Z 301 ŚWIRKOWICZ Ania 1979 POL Rowerem
258 36 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
259 37 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice
260 39 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
261 40 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
262 41 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
263 64 / E-M 260 DONATH Stefan 1978 DEU
264 42 / DE-Z 551 KOVAŘÍKOVÁ Aleška 1980 CZE
265 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
266 65 / E-M 519 KUNDRÁT Peter 1985 SVK
267 43 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
268 44 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
269 45 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
270 46 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
271 66 / E-M 229 KLAP Lukáš 2000 CZE Rajec Trek 100%
272 7 / E-Z 308 HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina 1989 CZE CC Mezulán
273 38 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
274 46 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
275 47 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
276 48 / EV-V 291 SVOBODA Matěj 1980 CZE CODLO CZ
277 49 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
Extreme Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:17:24 00:00:00
2 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:17:59 00:00:35
3 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:23:52 00:06:28
4 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:33:35 00:16:11
5 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:35:00 00:17:36
6 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:35:09 00:17:45
7 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:38:28 00:21:04
8 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:38:53 00:21:29
9 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:41:41 00:24:17
10 7 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:48:24 00:31:00
11 3 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:49:01 00:31:37
12 8 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:49:02 00:31:38
13 9 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:57:48 00:40:24
14 2 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:57:48 00:40:24
15 10 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:04:51 00:47:27
16 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:05:44 00:48:20
17 11 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:06:16 00:48:52
18 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:06:41 00:49:17
19 4 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:06:49 00:49:25
20 12 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 05:07:00 00:49:36
21 13 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:07:33 00:50:09
22 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:13:07 00:55:43
23 4 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:13:13 00:55:49
24 14 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 05:17:57 01:00:33
25 5 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:19:23 01:01:59
26 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:22:19 01:04:55
27 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:22:37 01:05:13
28 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:48 01:06:24
29 17 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:26:06 01:08:42
30 18 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:26:07 01:08:43
31 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:30:01 01:12:37
32 7 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:30:20 01:12:56
33 6 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:34:09 01:16:45
34 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:35:08 01:17:44
35 7 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:35:16 01:17:52
36 8 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:36:56 01:19:32
37 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:37:49 01:20:25
38 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:39:28 01:22:04
39 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:47:41 01:30:17
40 20 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:47:52 01:30:28
41 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:49:58 01:32:34
42 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:53:00 01:35:36
43 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:53:49 01:36:25
44 9 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:53:50 01:36:26
45 23 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:14 01:37:50
46 4 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:55:22 01:37:58
47 5 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:55:27 01:38:03
48 10 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:55:50 01:38:26
49 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:56:18 01:38:54
50 24 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:58:31 01:41:07
51 9 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:02:35 01:45:11
52 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:03:38 01:46:14
53 25 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:05:31 01:48:07
54 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:05:53 01:48:29
55 26 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:06:00 01:48:36
56 12 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:08:00 01:50:36
57 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:10:10 01:52:46
58 13 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:10:18 01:52:54
59 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:10:38 01:53:14
60 28 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:12:35 01:55:11
61 14 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:12:57 01:55:33
62 15 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:13:36 01:56:12
63 10 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:18:05 02:00:41
64 29 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:59 02:02:35
65 16 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:24:29 02:07:05
66 30 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:26:29 02:09:05
67 17 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 06:27:41 02:10:17
68 18 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:27:56 02:10:32
69 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:28:21 02:10:57
70 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:30:57 02:13:33
71 31 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:38:36 02:21:12
72 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 06:40:54 02:23:30
73 19 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:41:05 02:23:41
74 12 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:43:09 02:25:45
75 32 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:44:10 02:26:46
76 20 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:44:14 02:26:50
77 33 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:44:27 02:27:03
78 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 06:45:09 02:27:45
79 22 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:48:20 02:30:56
80 34 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:50:04 02:32:40
81 23 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:50:19 02:32:55
82 24 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:50:20 02:32:56
83 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:51:27 02:34:03
84 25 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:56:27 02:39:03
85 35 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 06:57:56 02:40:32
86 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:00:25 02:43:01
87 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:03:13 02:45:49
88 36 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 07:09:12 02:51:48
89 27 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:11:27 02:54:03
90 37 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 07:15:44 02:58:20
91 28 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:29:55 03:12:31
92 29 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:30:00 03:12:36
93 38 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:32:55 03:15:31
94 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:43:43 03:26:19
95 30 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:43:51 03:26:27
96 31 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:43:55 03:26:31
97 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 07:47:43 03:30:19
98 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:57:07 03:39:43
99 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:59:34 03:42:10
100 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:04:32 03:47:08
101 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:05:20 03:47:56
102 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:27:34 04:10:10
103 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:30:48 04:13:24
104 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:31:27 04:14:03
105 40 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 08:47:46 04:30:22
106 41 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:54:15 05:36:51
107 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
108 14 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
109 33 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
110 42 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
111 43 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
112 15 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
113 34 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
114 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
115 44 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
116 45 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
117 35 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
118 36 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
119 46 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
120 37 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
121 38 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice
Extreme Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 05:37:49 00:00:00
2 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 05:49:58 00:12:09
3 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 05:56:18 00:18:29
4 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 06:28:21 00:50:32
5 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 06:51:27 01:13:38
6 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 07:57:07 02:19:18
7 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 07:59:34 02:21:45
8 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 08:30:48 02:52:59
9 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
Extreme Race Marathon - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:23:52 00:00:00
2 2 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 04:35:09 00:11:17
3 3 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 04:49:01 00:25:09
4 4 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 05:06:49 00:42:57
5 5 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 05:19:23 00:55:31
6 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 05:30:01 01:06:09
7 7 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 05:30:20 01:06:28
8 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 05:47:41 01:23:49
9 9 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 06:02:35 01:38:43
10 10 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 06:18:05 01:54:13
11 11 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 06:40:54 02:17:02
12 12 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 06:43:09 02:19:17
13 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 08:27:34 04:03:42
14 14 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
15 15 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails
Extreme Race Marathon - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 04:17:24 00:00:00
2 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 04:17:59 00:00:35
3 3 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 04:33:35 00:16:11
4 4 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 04:35:00 00:17:36
5 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 04:38:53 00:21:29
6 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 04:41:41 00:24:17
7 7 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:48:24 00:31:00
8 8 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 04:49:02 00:31:38
9 9 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:57:48 00:40:24
10 10 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 05:04:51 00:47:27
11 11 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 05:06:16 00:48:52
12 12 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 05:07:00 00:49:36
13 13 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 05:07:33 00:50:09
14 14 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 05:17:57 01:00:33
15 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 05:22:19 01:04:55
16 16 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 05:23:48 01:06:24
17 17 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 05:26:06 01:08:42
18 18 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 05:26:07 01:08:43
19 19 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 05:35:08 01:17:44
20 20 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:47:52 01:30:28
21 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 05:53:00 01:35:36
22 22 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 05:53:49 01:36:25
23 23 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 05:55:14 01:37:50
24 24 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 05:58:31 01:41:07
25 25 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:05:31 01:48:07
26 26 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 06:06:00 01:48:36
27 27 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 06:10:10 01:52:46
28 28 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 06:12:35 01:55:11
29 29 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 06:19:59 02:02:35
30 30 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 06:26:29 02:09:05
31 31 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 06:38:36 02:21:12
32 32 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 06:44:10 02:26:46
33 33 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:44:27 02:27:03
34 34 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 06:50:04 02:32:40
35 35 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 06:57:56 02:40:32
36 36 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 07:09:12 02:51:48
37 37 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 07:15:44 02:58:20
38 38 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 07:32:55 03:15:31
39 39 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 08:05:20 03:47:56
40 40 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 08:47:46 04:30:22
41 41 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 09:54:15 05:36:51
42 42 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
43 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
44 44 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
45 45 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana
46 46 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice
Extreme Race Marathon - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 04:38:28 00:00:00
2 2 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 04:57:48 00:19:20
3 3 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 05:05:44 00:27:16
4 4 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 05:13:13 00:34:45
5 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 05:22:37 00:44:09
6 6 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 05:34:09 00:55:41
7 7 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 05:35:16 00:56:48
8 8 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 05:36:56 00:58:28
9 9 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 05:53:50 01:15:22
10 10 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:55:50 01:17:22
11 11 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 06:05:53 01:27:25
12 12 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 06:08:00 01:29:32
13 13 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 06:10:18 01:31:50
14 14 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 06:12:57 01:34:29
15 15 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 06:13:36 01:35:08
16 16 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 06:24:29 01:46:01
17 17 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 06:27:41 01:49:13
18 18 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 06:27:56 01:49:28
19 19 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 06:41:05 02:02:37
20 20 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 06:44:14 02:05:46
21 21 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 06:45:09 02:06:41
22 22 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 06:48:20 02:09:52
23 23 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 06:50:19 02:11:51
24 24 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 06:50:20 02:11:52
25 25 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 06:56:27 02:17:59
26 26 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 07:03:13 02:24:45
27 27 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 07:11:27 02:32:59
28 28 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 07:29:55 02:51:27
29 29 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 07:30:00 02:51:32
30 30 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 07:43:51 03:05:23
31 31 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:43:55 03:05:27
32 32 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 08:04:32 03:26:04
33 33 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
34 34 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
35 35 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice
36 36 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
37 37 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE
38 38 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod
Extreme Race Marathon - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 05:06:41 00:00:00
2 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 05:13:07 00:06:26
3 3 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 05:39:28 00:32:47
4 4 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 05:55:22 00:48:41
5 5 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 05:55:27 00:48:46
6 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 06:03:38 00:56:57
7 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 06:10:38 01:03:57
8 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 06:30:57 01:24:16
9 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 07:00:25 01:53:44
10 10 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 07:43:43 02:37:02
11 11 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 07:47:43 02:41:02
12 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 08:31:27 03:24:46
13 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
Demo Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:09:36 00:00:00
2 2 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 03:22:00 00:12:24
3 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:25:48 00:16:12
4 4 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:33:59 00:24:23
5 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 03:34:14 00:24:38
6 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:37:30 00:27:54
7 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 03:45:11 00:35:35
8 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:49:20 00:39:44
9 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 03:58:25 00:48:49
10 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:04:33 00:54:57
11 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:08:52 00:59:16
12 8 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:15:47 01:06:11
13 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:22:21 01:12:45
14 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:24:35 01:14:59
15 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:24:52 01:15:16
16 10 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:32:37 01:23:01
17 11 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 04:37:40 01:28:04
18 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:46:54 01:37:18
19 13 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 04:47:17 01:37:41
20 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:07:04 01:57:28
21 15 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:07:05 01:57:29
22 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:23:54 02:14:18
23 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:25:26 02:15:50
24 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 05:49:43 02:40:07
25 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 05:49:43 02:40:07
26 19 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 05:49:45 02:40:09
27 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 06:00:23 02:50:47
28 20 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 06:28:18 03:18:42
29 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:41:22 04:31:46
30 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
31 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 03:49:20 00:00:00
2 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 04:08:52 00:19:32
3 3 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 04:24:52 00:35:32
4 4 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 05:23:54 01:34:34
5 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Demo Race Marathon - Muži
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 03:09:36 00:00:00
2 2 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 03:22:00 00:12:24
3 3 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 03:25:48 00:16:12
4 4 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 03:33:59 00:24:23
5 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 03:45:11 00:35:35
6 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 03:58:25 00:48:49
7 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 04:04:33 00:54:57
8 8 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 04:15:47 01:06:11
9 9 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 04:22:21 01:12:45
10 10 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 04:32:37 01:23:01
11 11 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 04:37:40 01:28:04
12 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 04:46:54 01:37:18
13 13 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 04:47:17 01:37:41
14 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 05:07:04 01:57:28
15 15 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 05:07:05 01:57:29
16 16 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 05:25:26 02:15:50
17 17 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 05:49:43 02:40:07
18 18 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 05:49:43 02:40:07
19 19 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 05:49:45 02:40:09
20 20 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 06:28:18 03:18:42
21 21 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 07:41:22 04:31:46
22 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Juniorky
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
Demo Race Marathon - Junioři
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 03:34:14 00:00:00
2 2 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 03:37:30 00:03:16
3 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 04:24:35 00:50:21
4 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 06:00:23 02:26:09
Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
2 2 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
3 3 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
4 4 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
5 5 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
6 6 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
7 7 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
8 8 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
9 9 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
10 10 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
11 11 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
12 12 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
13 13 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
14 14 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
15 15 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
16 16 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
17 17 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
Marathon Vrani Hory - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-Z 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS
2 2 / V-Z 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM
Marathon Vrani Hory - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-M29 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE
2 2 / V-M29 802 PACNER Pavel 1998 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-M39 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE
2 2 / V-M39 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES
3 3 / V-M39 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
4 4 / V-M39 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE
5 5 / V-M39 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE
6 6 / V-M39 809 TOMEK Jan 1983 CZE
7 7 / V-M39 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
8 8 / V-M39 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
9 9 / V-M39 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE
10 10 / V-M39 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
Marathon Vrani Hory - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-M49 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE
Marathon Vrani Hory - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / V-MV 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
2 2 / V-MV 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE
Demo Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 2 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM
Demo Marathon Vrani Hory - Všichni
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team S1 Odstup / Delay
1 1 / DV-V 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO
2 2 / DV-V 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM