Výsledky

Starší výsledky z minulých ročníků naleznete zde.

Prolog | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3
ENDURO | ENDURO Prolog | ENDURO Stage 1 | ENDURO Stage 2 | ENDURO Stage 3
Enduro Vraní hory

Absolutní pořadí / Absolute ranking

Extreme Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 13:33:25 00:00:00 00:42:15 04:17:24 03:54:07 04:39:39
2 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 13:38:44 00:05:19 00:42:07 04:17:59 03:59:04 04:39:34
3 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 13:47:00 00:13:35 00:44:03 04:23:52 03:59:02 04:40:03
4 3 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 14:11:20 00:37:55 00:46:28 04:35:00 04:09:23 04:40:29
5 4 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 14:13:43 00:40:18 00:49:27 04:33:35 04:10:28 04:40:13
6 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 14:19:13 00:45:48 00:46:45 04:38:53 04:11:57 04:41:38
7 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 14:34:43 01:01:18 00:48:25 04:41:41 04:13:18 04:51:19
8 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 14:37:55 01:04:30 00:46:03 04:38:28 04:19:45 04:53:39
9 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 14:46:40 01:13:15 00:48:09 04:49:02 04:17:43 04:51:46
10 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 14:52:46 01:19:21 00:47:56 04:49:01 04:12:36 05:03:13
11 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 14:55:46 01:22:21 00:46:06 04:57:48 04:18:02 04:53:50
12 3 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 15:09:35 01:36:10 00:46:29 04:35:09 04:38:11 05:09:46
13 9 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 15:22:58 01:49:33 00:50:32 04:48:24 04:29:03 05:14:59
14 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 15:29:15 01:55:50 00:46:17 05:13:13 04:26:23 05:03:22
15 4 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 15:33:41 02:00:16 00:49:05 05:06:49 04:27:26 05:10:21
16 3 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 15:44:56 02:11:31 00:50:24 04:57:48 04:41:25 05:15:19
17 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 15:46:55 02:13:30 00:50:12 05:06:41 04:37:43 05:12:19
18 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 15:51:28 02:18:03 00:54:27 05:07:33 04:37:37 05:11:51
19 11 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 16:00:43 02:27:18 00:50:10 05:04:51 04:45:15 05:20:27
20 5 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 16:01:18 02:27:53 00:47:43 05:30:20 04:37:14 05:06:01
21 4 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 16:04:46 02:31:21 00:50:12 05:05:44 04:38:15 05:30:35
22 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 16:08:42 02:35:17 00:49:20 05:30:01 04:38:35 05:10:46
23 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 16:14:05 02:40:40 00:51:20 05:13:07 04:47:11 05:22:27
24 12 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 16:18:14 02:44:49 00:49:28 05:26:07 04:51:04 05:11:35
25 13 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 16:19:39 02:46:14 00:53:30 05:23:48 04:38:57 05:23:24
26 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 16:25:39 02:52:14 00:53:24 05:22:37 04:48:48 05:20:50
27 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 16:26:25 02:53:00 00:51:34 05:06:16 04:45:48 05:42:47
28 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 16:32:20 02:58:55 00:53:13 05:19:23 04:39:51 05:39:53
29 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 16:43:18 03:09:53 00:54:49 05:22:19 04:55:03 05:31:07
30 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 16:53:36 03:20:11 00:50:24 05:26:06 04:54:37 05:42:29
31 17 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 17:02:34 03:29:09 00:54:13 05:35:08 05:03:38 05:29:35
32 6 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 17:09:15 03:35:50 01:01:26 05:36:56 04:55:51 05:35:02
33 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 17:11:24 03:37:59 00:55:25 05:34:09 05:02:56 05:38:54
34 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 17:29:28 03:56:03 00:57:54 05:47:52 05:00:54 05:42:48
35 8 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 17:38:32 04:05:07 00:55:59 05:35:16 05:08:29 05:58:48
36 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 17:43:43 04:10:18 00:57:36 05:37:49 05:16:38 05:51:40
37 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 17:45:27 04:12:02 00:52:57 05:47:41 05:08:17 05:56:32
38 3 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 17:47:11 04:13:46 00:57:22 05:55:27 05:12:08 05:42:14
39 4 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 18:04:46 04:31:21 00:57:21 05:39:28 05:12:07 06:15:50
40 9 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 18:08:03 04:34:38 00:59:45 05:53:50 05:14:35 05:59:53
41 19 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 18:11:09 04:37:44 00:56:33 05:53:49 05:11:16 06:09:31
42 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 18:11:26 04:38:01 01:00:35 05:49:58 05:18:49 06:02:04
43 10 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 18:35:28 05:02:03 00:57:34 06:05:53 05:24:18 06:07:43
44 11 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 18:35:37 05:02:12 00:59:24 06:08:00 05:26:06 06:02:07
45 20 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 18:35:41 05:02:16 00:54:52 06:06:00 05:33:30 06:01:19
46 12 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 18:48:45 05:15:20 00:57:18 06:10:18 05:27:32 06:13:37
47 5 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 18:48:55 05:15:30 01:01:18 05:55:22 05:31:08 06:21:07
48 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 18:49:11 05:15:46 00:59:40 05:53:00 05:18:49 06:37:42
49 22 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 18:49:16 05:15:51 00:55:49 05:55:14 05:55:08 06:03:05
50 9 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 18:51:48 05:18:23 00:57:14 06:02:35 05:38:24 06:13:35
51 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 18:51:55 05:18:30 01:00:56 05:56:18 05:33:10 06:21:31
52 13 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 18:53:28 05:20:03 01:02:30 06:24:29 05:20:01 06:06:28
53 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 18:54:05 05:20:40 00:57:50 06:03:38 05:32:15 06:20:22
54 10 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 18:56:13 05:22:48 00:55:54 06:18:05 05:30:09 06:12:05
55 23 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 19:01:46 05:28:21 01:09:03 05:58:31 05:28:28 06:25:44
56 24 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 19:07:42 05:34:17 01:03:49 06:19:59 05:24:18 06:19:36
57 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 19:15:23 05:41:58 01:02:44 06:10:38 05:39:47 06:22:14
58 25 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 19:22:26 05:49:01 00:56:46 06:12:35 05:50:10 06:22:55
59 14 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 19:23:43 05:50:18 01:01:01 06:27:56 05:39:44 06:15:02
60 15 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 19:34:01 06:00:36 01:08:41 06:12:57 05:44:16 06:28:07
61 26 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 19:39:39 06:06:14 00:57:56 06:10:10 06:08:31 06:23:02
62 16 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 19:55:23 06:21:58 00:59:29 06:13:36 06:01:42 06:40:36
63 27 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 19:57:28 06:24:03 01:03:26 06:38:36 06:01:25 06:14:01
64 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 20:02:37 06:29:12 01:03:49 06:30:57 05:47:00 06:40:51
65 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 20:14:23 06:40:58 01:12:47 06:43:09 05:51:12 06:27:15
66 28 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 20:18:48 06:45:23 00:59:02 06:26:29 06:01:08 06:52:09
67 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 20:27:36 06:54:11 01:07:00 06:28:21 05:55:36 06:56:39
68 17 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 20:34:03 07:00:38 01:07:26 06:45:09 05:39:48 07:01:40
69 18 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 20:44:44 07:11:19 01:04:26 06:44:14 06:07:13 06:48:51
70 29 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 20:46:01 07:12:36 00:58:23 06:50:04 06:05:25 06:52:09
71 30 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 20:47:12 07:13:47 01:04:29 06:44:10 06:03:36 06:54:57
72 19 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 20:47:58 07:14:33 01:04:08 06:50:20 06:01:28 06:52:02
73 20 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 20:58:58 07:25:33 01:05:10 06:41:05 06:03:37 07:09:06
74 31 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 21:00:43 07:27:18 01:06:00 06:44:27 06:07:21 07:02:55
75 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 21:29:29 07:56:04 01:06:31 06:51:27 06:16:02 07:15:29
76 32 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 21:35:19 08:01:54 01:10:01 07:15:44 06:19:45 06:49:49
77 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 21:47:59 08:14:34 01:11:00 07:00:25 06:20:07 07:16:27
78 21 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 21:49:53 08:16:28 01:04:38 06:56:27 06:37:27 07:11:21
79 22 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 21:53:57 08:20:32 01:15:52 07:11:27 06:23:08 07:03:30
80 33 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 21:56:17 08:22:52 01:01:37 07:32:55 06:15:23 07:06:22
81 34 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 22:00:09 08:26:44 01:03:10 07:09:12 06:52:49 06:54:58
82 23 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 22:16:43 08:43:18 00:58:50 07:03:13 06:53:34 07:21:06
83 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 22:18:13 08:44:48 01:05:02 07:29:55 06:20:56 07:22:20
84 25 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 22:23:56 08:50:31 01:04:14 07:43:55 06:20:07 07:15:40
85 26 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 22:35:49 09:02:24 01:01:58 06:48:20 07:08:39 07:36:52
86 35 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 22:44:54 09:11:29 01:01:30 06:57:56 07:08:37 07:36:51
87 27 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 23:24:03 09:50:38 01:06:38 07:43:51 06:45:24 07:48:10
88 28 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 23:35:47 10:02:22 01:12:42 07:30:00 06:58:03 07:55:02
89 12 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 23:43:02 10:09:37 01:04:29 06:40:54 07:59:18 07:58:21
90 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 24:07:02 10:33:37 01:16:50 07:57:07 06:58:04 07:55:01
91 10 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 24:24:15 10:50:50 01:14:06 07:47:43 06:56:00 08:26:26
92 36 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 24:28:55 10:55:30 01:05:41 08:47:46 06:49:47 07:45:41
93 11 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 24:46:25 11:13:00 01:12:16 07:43:43 07:28:36 08:21:50
94 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 24:57:16 11:23:51 01:15:30 07:59:34 07:06:17 08:35:55
95 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 25:21:58 11:48:33 01:06:45 08:27:34 07:29:41 08:17:58
96 29 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 25:26:07 11:52:42 01:12:24 08:04:32 07:29:43 08:39:28
97 37 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 25:26:10 11:52:45 01:12:44 08:05:20 07:28:37 08:39:29
98 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 26:08:12 12:34:47 01:30:44 08:30:48 07:21:11 08:45:29
99 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 26:42:02 13:08:37 01:23:20 08:31:27 07:49:45 08:57:30
100 38 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 30:33:43 17:00:18 01:17:43 09:54:15 09:08:34 10:13:11
101 39 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 10:37:14 -02:56:11 00:52:32 05:07:00 04:37:42
102 30 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 14:58:01 01:24:36 01:12:31 06:50:19 06:55:11
103 40 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 06:02:46 -07:30:39 00:44:49 05:17:57
104 31 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 00:52:04 -12:41:21 00:52:04 05:05:23 05:30:35
105 32 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod 00:57:07 -12:36:18 00:57:07
106 41 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 00:59:03 -12:34:22 00:59:03 06:02:01
107 42 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice 01:01:59 -12:31:26 01:01:59
108 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails 02:14:05 -11:19:20 02:14:05
109 33 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE 05:17:08 -08:16:17 05:17:08
110 34 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
111 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
112 35 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
113 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
114 44 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:05:31 05:30:23 06:15:06
115 45 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
116 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
117 36 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:55:50 05:27:32 06:03:17
118 46 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
119 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
120 37 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
121 38 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 06:27:41 07:30:55 08:26:28
Extreme Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-Z 104 NAVRÁTILOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 17:43:43 00:00:00 00:57:36 05:37:49 05:16:38 05:51:40
2 2 / M-Z 102 MICHIELSENS Sara 1984 BEL Crankbrothers Racing Team 18:11:26 00:27:43 01:00:35 05:49:58 05:18:49 06:02:04
3 3 / M-Z 103 BALÁZS Beáta 1981 HUN Bringabanda SC 18:51:55 01:08:12 01:00:56 05:56:18 05:33:10 06:21:31
4 4 / M-Z 107 MILLER Hannah 1976 NZL Cycleways 20:27:36 02:43:53 01:07:00 06:28:21 05:55:36 06:56:39
5 5 / M-Z 109 LOPUKHINA Olga 1989 RUS 21:29:29 03:45:46 01:06:31 06:51:27 06:16:02 07:15:29
6 6 / M-Z 108 KLINGOROVÁ Irena 1990 CZE FUTURE CYCLING 24:07:02 06:23:19 01:16:50 07:57:07 06:58:04 07:55:01
7 7 / M-Z 105 KUPSKÁ Eva 1986 CZE 24:57:16 07:13:33 01:15:30 07:59:34 07:06:17 08:35:55
8 8 / M-Z 106 ROSTOVTSEVA Marina 1985 RUS M-Works 26:08:12 08:24:29 01:30:44 08:30:48 07:21:11 08:45:29
9 9 / M-Z 101 FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 CZE Ghost Team
Extreme Race Marathon - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-M29 85 KUBELKA Petr 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 13:47:00 00:00:00 00:44:03 04:23:52 03:59:02 04:40:03
2 2 / M-M29 91 VLČEK Sebastian 1994 CZE Hasiči Jičín 14:52:46 01:05:46 00:47:56 04:49:01 04:12:36 05:03:13
3 3 / M-M29 65 OŠŤÁDAL Jiří 1993 CZE Enjoy Riding Team 15:09:35 01:22:35 00:46:29 04:35:09 04:38:11 05:09:46
4 4 / M-M29 17 PEMBAUR Felix 1994 DEU 15:33:41 01:46:41 00:49:05 05:06:49 04:27:26 05:10:21
5 5 / M-M29 114 SVOBODA Tomáš 1993 CZE Cycology Bike Shop 16:01:18 02:14:18 00:47:43 05:30:20 04:37:14 05:06:01
6 6 / M-M29 88 ŠTOLBA David 1991 CZE Ghost team 16:08:42 02:21:42 00:49:20 05:30:01 04:38:35 05:10:46
7 7 / M-M29 67 KOSINA Jakub 1996 CZE Enjoy Riding Team 16:32:20 02:45:20 00:53:13 05:19:23 04:39:51 05:39:53
8 8 / M-M29 35 FRENCL Martin 1990 CZE Pitrs bikes 17:45:27 03:58:27 00:52:57 05:47:41 05:08:17 05:56:32
9 9 / M-M29 34 MICHALEC Petr 1995 CZE Pítrs Bikes Team 18:51:48 05:04:48 00:57:14 06:02:35 05:38:24 06:13:35
10 10 / M-M29 74 SELIVANOV Anton 1990 RUS 18:56:13 05:09:13 00:55:54 06:18:05 05:30:09 06:12:05
11 11 / M-M29 63 SCHAFFRATH Falco 1990 DEU 20:14:23 06:27:23 01:12:47 06:43:09 05:51:12 06:27:15
12 12 / M-M29 33 CAPOUCH David 1995 CZE APEX-BIKE Tábor 23:43:02 09:56:02 01:04:29 06:40:54 07:59:18 07:58:21
13 13 / M-M29 24 KOVAL Artur 1998 CZE 25:21:58 11:34:58 01:06:45 08:27:34 07:29:41 08:17:58
14 14 / M-M29 82 ŠKORPIL Ondřej 1999 CZE Bubotrails 02:14:05 -11:32:55 02:14:05
15 15 / M-M29 121 RYDVAL Jakub 1994 CZE Cycology bike shop
Extreme Race Marathon - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-M39 2 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 13:33:25 00:00:00 00:42:15 04:17:24 03:54:07 04:39:39
2 2 / M-M39 1 JOBÁNEK Jan 1983 CZE Superior Velsbike Team 13:38:44 00:05:19 00:42:07 04:17:59 03:59:04 04:39:34
3 3 / M-M39 4 SEDLÁŘ Jakub 1984 CZE Novatop 14:11:20 00:37:55 00:46:28 04:35:00 04:09:23 04:40:29
4 4 / M-M39 80 KECHRT Tomáš 1981 CZE PRIME sport expert 14:13:43 00:40:18 00:49:27 04:33:35 04:10:28 04:40:13
5 5 / M-M39 69 HAVEL Josef 1982 CZE STATIKA J.S.K.K. 14:19:13 00:45:48 00:46:45 04:38:53 04:11:57 04:41:38
6 6 / M-M39 93 PLAŠIL Jiří 1983 CZE TREK Bontrager by KURsport 14:34:43 01:01:18 00:48:25 04:41:41 04:13:18 04:51:19
7 7 / M-M39 49 SCHAARSCHMIDT Holger 1982 DEU world of mtb 14:46:40 01:13:15 00:48:09 04:49:02 04:17:43 04:51:46
8 8 / M-M39 6 DREJSL Lukáš 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 14:55:46 01:22:21 00:46:06 04:57:48 04:18:02 04:53:50
9 9 / M-M39 5 KULHAVÝ Tomáš 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 15:22:58 01:49:33 00:50:32 04:48:24 04:29:03 05:14:59
10 10 / M-M39 98 GILEWSKI Maciej 1986 POL Kudowianka Cyklon Proal Team 15:51:28 02:18:03 00:54:27 05:07:33 04:37:37 05:11:51
11 11 / M-M39 51 VOROBYEV Denis 1984 RUS becycle.ru 16:00:43 02:27:18 00:50:10 05:04:51 04:45:15 05:20:27
12 12 / M-M39 81 ČERMÁK Ivan 1985 CZE 16:18:14 02:44:49 00:49:28 05:26:07 04:51:04 05:11:35
13 13 / M-M39 25 KAŠNÝ Tomáš 1987 CZE NAPOHODU! bike team Píšť 16:19:39 02:46:14 00:53:30 05:23:48 04:38:57 05:23:24
14 14 / M-M39 23 FUS Martin 1987 CZE Reapro Bike Team 16:26:25 02:53:00 00:51:34 05:06:16 04:45:48 05:42:47
15 15 / M-M39 29 RAAG Kaupo 1980 EST velo clubbers 16:43:18 03:09:53 00:54:49 05:22:19 04:55:03 05:31:07
16 16 / M-M39 50 MILLER Brent 1981 NZL Cycleways / Specialized bikes New Zealand 16:53:36 03:20:11 00:50:24 05:26:06 04:54:37 05:42:29
17 17 / M-M39 92 BAKO Josef 1985 CZE KUPKOLO.CZ 17:02:34 03:29:09 00:54:13 05:35:08 05:03:38 05:29:35
18 18 / M-M39 117 MICHAL Petr 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 17:29:28 03:56:03 00:57:54 05:47:52 05:00:54 05:42:48
19 19 / M-M39 28 MÁLEK Tomáš 1980 CZE Eleven Příchovice 18:11:09 04:37:44 00:56:33 05:53:49 05:11:16 06:09:31
20 20 / M-M39 44 POHL Marko 1986 EST A&T Sport Team 18:35:41 05:02:16 00:54:52 06:06:00 05:33:30 06:01:19
21 21 / M-M39 115 DZURIK Rastislav 1988 SVK Kralovske bajkobranie 18:49:11 05:15:46 00:59:40 05:53:00 05:18:49 06:37:42
22 22 / M-M39 48 KUPI Laszlo 1986 HUN Meditech SC 18:49:16 05:15:51 00:55:49 05:55:14 05:55:08 06:03:05
23 23 / M-M39 13 ŠKLÍBA Josef 1980 CZE 19:01:46 05:28:21 01:09:03 05:58:31 05:28:28 06:25:44
24 24 / M-M39 22 JAROLÍM Rudolf 1989 CZE Horňáci Rumburk 19:07:42 05:34:17 01:03:49 06:19:59 05:24:18 06:19:36
25 25 / M-M39 46 JURČÁK Peter 1980 SVK Bomby Furt 19:22:26 05:49:01 00:56:46 06:12:35 05:50:10 06:22:55
26 26 / M-M39 52 BAYTSUR Roman 1989 RUS redBike 19:39:39 06:06:14 00:57:56 06:10:10 06:08:31 06:23:02
27 27 / M-M39 97 FRÝBA Lukáš 1982 CZE 19:57:28 06:24:03 01:03:26 06:38:36 06:01:25 06:14:01
28 28 / M-M39 76 ŠKOCH Michal 1981 CZE Rumový Express 20:18:48 06:45:23 00:59:02 06:26:29 06:01:08 06:52:09
29 29 / M-M39 95 JAN Hejna 1984 CZE Rumovy express 20:46:01 07:12:36 00:58:23 06:50:04 06:05:25 06:52:09
30 30 / M-M39 58 SVOBODA Jiří 1980 CZE MTBCrossCountry.com 20:47:12 07:13:47 01:04:29 06:44:10 06:03:36 06:54:57
31 31 / M-M39 116 KANDRÁČ Martin 1982 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 21:00:43 07:27:18 01:06:00 06:44:27 06:07:21 07:02:55
32 32 / M-M39 77 SPURNÝ Tomáš 1989 CZE HEROSTORE RACING TEAM 21:35:19 08:01:54 01:10:01 07:15:44 06:19:45 06:49:49
33 33 / M-M39 37 ŠANDERA Ondřej 1987 CZE Fast music for slow people 21:56:17 08:22:52 01:01:37 07:32:55 06:15:23 07:06:22
34 34 / M-M39 79 BŘEŇ Jan 1984 CZE Squash Viktoria 22:00:09 08:26:44 01:03:10 07:09:12 06:52:49 06:54:58
35 35 / M-M39 118 HORVATH Ladislav 1984 SVK 22:44:54 09:11:29 01:01:30 06:57:56 07:08:37 07:36:51
36 36 / M-M39 31 KUPSKY Petr 1982 CZE 24:28:55 10:55:30 01:05:41 08:47:46 06:49:47 07:45:41
37 37 / M-M39 43 BŘEZINA Martin 1982 CZE Cyklo Koala - STEVENS 25:26:10 11:52:45 01:12:44 08:05:20 07:28:37 08:39:29
38 38 / M-M39 87 TÁBORSKÝ Jan 1982 CZE Kunda z ryby 30:33:43 17:00:18 01:17:43 09:54:15 09:08:34 10:13:11
39 39 / M-M39 66 HNYK Pavel 1982 CZE 10:37:14 -02:56:11 00:52:32 05:07:00 04:37:42
40 40 / M-M39 8 WEGNER Sönke 1982 DEU world of mtb / Giant Germany 06:02:46 -07:30:39 00:44:49 05:17:57
41 41 / M-M39 15 SCHÖLER Tom 1982 DEU Team Campana 00:59:03 -12:34:22 00:59:03 06:02:01
42 42 / M-M39 27 VÁGNER Vladimír 1981 CZE Eleven Příchovice 01:01:59 -12:31:26 01:01:59
43 43 / M-M39 30 FILÍPEK Petr 1984 CZE
44 44 / M-M39 21 ERDZIAK Maroš 1980 CZE ENDEKA BASSTA team
45 45 / M-M39 36 ŠNAJDR Michal 1988 CZE TJ Sokol Vracov 06:05:31 05:30:23 06:15:06
46 46 / M-M39 16 REICHLING Mario 1987 DEU Clemens Bike Shop / Grosshaus Racing
Extreme Race Marathon - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-M49 3 FAJT Milan 1977 CZE Eurofoam 14:37:55 00:00:00 00:46:03 04:38:28 04:19:45 04:53:39
2 2 / M-M49 122 KLOFANDA Martin 1977 CZE RAJEC 100% TREK 15:29:15 00:51:20 00:46:17 05:13:13 04:26:23 05:03:22
3 3 / M-M49 84 NOUZÁK Miloš 1977 CZE Cycology bike shop 15:44:56 01:07:01 00:50:24 04:57:48 04:41:25 05:15:19
4 4 / M-M49 56 SASS József 1977 HUN Meditech Sc 16:04:46 01:26:51 00:50:12 05:05:44 04:38:15 05:30:35
5 5 / M-M49 7 ŠUPICH Martin 1977 CZE Pítrs bikes team 16:25:39 01:47:44 00:53:24 05:22:37 04:48:48 05:20:50
6 6 / M-M49 61 ŠIROKÝ Michal 1979 CZE Prestige cycling team 17:09:15 02:31:20 01:01:26 05:36:56 04:55:51 05:35:02
7 7 / M-M49 90 MIKUŠ Jan 1977 CZE 17:11:24 02:33:29 00:55:25 05:34:09 05:02:56 05:38:54
8 8 / M-M49 41 ŻESZCZYŃSKI Cezary 1979 POL Dirty40 17:38:32 03:00:37 00:55:59 05:35:16 05:08:29 05:58:48
9 9 / M-M49 57 KAVAN Radim 1978 CZE Cyklo Benda 18:08:03 03:30:08 00:59:45 05:53:50 05:14:35 05:59:53
10 10 / M-M49 68 MIČKA Marek 1979 CZE dres.cz 18:35:28 03:57:33 00:57:34 06:05:53 05:24:18 06:07:43
11 11 / M-M49 54 VERBEURGT Peter 1973 BEL Crankbrothers Racing Team 18:35:37 03:57:42 00:59:24 06:08:00 05:26:06 06:02:07
12 12 / M-M49 60 JUST Pavel 1976 CZE Cyklo Benda 18:48:45 04:10:50 00:57:18 06:10:18 05:27:32 06:13:37
13 13 / M-M49 64 HORVÁTH Csaba 1979 HUN LDTR 18:53:28 04:15:33 01:02:30 06:24:29 05:20:01 06:06:28
14 14 / M-M49 42 TICHY Vit 1971 CZE Pb 19:23:43 04:45:48 01:01:01 06:27:56 05:39:44 06:15:02
15 15 / M-M49 38 ZENKL Bohumír 1972 CZE 19:34:01 04:56:06 01:08:41 06:12:57 05:44:16 06:28:07
16 16 / M-M49 100 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE Kupkolo Mtb trilogy 19:55:23 05:17:28 00:59:29 06:13:36 06:01:42 06:40:36
17 17 / M-M49 86 MARDO Ahti 1975 EST AMPS 20:34:03 05:56:08 01:07:26 06:45:09 05:39:48 07:01:40
18 18 / M-M49 73 KLIMEŠ Martin 1976 CZE Continental Adršpach 20:44:44 06:06:49 01:04:26 06:44:14 06:07:13 06:48:51
19 19 / M-M49 39 PÁNEK Kamil 1976 CZE www.dres.cz 20:47:58 06:10:03 01:04:08 06:50:20 06:01:28 06:52:02
20 20 / M-M49 75 HAVLÍČEK Josef 1975 CZE SK Jíra 20:58:58 06:21:03 01:05:10 06:41:05 06:03:37 07:09:06
21 21 / M-M49 111 RYŠAVÝ Pavel 1979 CZE Redpoint Eleven Team 21:49:53 07:11:58 01:04:38 06:56:27 06:37:27 07:11:21
22 22 / M-M49 14 LINHART Martin 1978 CZE Wakantanka 21:53:57 07:16:02 01:15:52 07:11:27 06:23:08 07:03:30
23 23 / M-M49 47 KRÁL Jiří 1977 CZE Záměl 22:16:43 07:38:48 00:58:50 07:03:13 06:53:34 07:21:06
24 24 / M-M49 12 KUČERA Viktor 1975 CZE Ghost team 22:18:13 07:40:18 01:05:02 07:29:55 06:20:56 07:22:20
25 25 / M-M49 9 HRABAL Petr 1975 CZE PBV MTB TEAM BRNO 22:23:56 07:46:01 01:04:14 07:43:55 06:20:07 07:15:40
26 26 / M-M49 119 KUIŠ peter 1978 SVK KRÁĽOVSKÉ BAJKOBRANIE 22:35:49 07:57:54 01:01:58 06:48:20 07:08:39 07:36:52
27 27 / M-M49 62 VLACH Jan 1975 CZE Widebike Výlet Liberec 23:24:03 08:46:08 01:06:38 07:43:51 06:45:24 07:48:10
28 28 / M-M49 112 STÁDNÍK Marek 1976 CZE Dexter cycling 23:35:47 08:57:52 01:12:42 07:30:00 06:58:03 07:55:02
29 29 / M-M49 45 KIRJUNČEV Petr 1970 CZE Cyklosport POPELKA 25:26:07 10:48:12 01:12:24 08:04:32 07:29:43 08:39:28
30 30 / M-M49 71 STEJSKAL Martin 1971 CZE dres 14:58:01 00:20:06 01:12:31 06:50:19 06:55:11
31 31 / M-M49 26 KUBÍČEK Fery 1977 CZE Eleven Příchovice 00:52:04 -13:45:51 00:52:04 05:05:23 05:30:35
32 32 / M-M49 89 VRBSKÝ Michal 1978 CZE INS Atelier Náchod 00:57:07 -13:40:48 00:57:07
33 33 / M-M49 120 LELEK Josef 1970 CZE 05:17:08 -09:20:47 05:17:08
34 34 / M-M49 110 SEMERÁD Ondřej 1974 CZE SK Prima Polička / Velo
35 35 / M-M49 240 PODSTRÁNSKÝ Anton 1972 SVK Puchov SK 05:55:50 05:27:32 06:03:17
36 36 / M-M49 10 MAIDLA Janek 1976 EST CC Rota Mobilis
37 37 / M-M49 99 MRÁZ Vít 1974 CZE INS Ateliér Náchod
38 38 / M-M49 307 VOSIČKOVÁ Dana 1982 CZE Koloshopteam CZ 06:27:41 07:30:55 08:26:28
Extreme Race Marathon - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / M-MV 18 NEEMELA Tarmo 1968 EST 15:46:55 00:00:00 00:50:12 05:06:41 04:37:43 05:12:19
2 2 / M-MV 113 BERNARD Karel 1967 CZE INS Atelier Nachod 16:14:05 00:27:10 00:51:20 05:13:07 04:47:11 05:22:27
3 3 / M-MV 40 SILD Ivo 1969 EST Haaslava MTB 17:47:11 02:00:16 00:57:22 05:55:27 05:12:08 05:42:14
4 4 / M-MV 94 ŠŤASTA Libor 1966 CZE REGA team 18:04:46 02:17:51 00:57:21 05:39:28 05:12:07 06:15:50
5 5 / M-MV 96 HEJNA Pavel 1969 CZE Velké Poříčí 18:48:55 03:02:00 01:01:18 05:55:22 05:31:08 06:21:07
6 6 / M-MV 78 KLÁPA Tomáš 1969 CZE Polarhouse 18:54:05 03:07:10 00:57:50 06:03:38 05:32:15 06:20:22
7 7 / M-MV 11 REILJAN Kuldar 1963 EST velo clubbers 19:15:23 03:28:28 01:02:44 06:10:38 05:39:47 06:22:14
8 8 / M-MV 83 MATOUŠEK Michal 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 20:02:37 04:15:42 01:03:49 06:30:57 05:47:00 06:40:51
9 9 / M-MV 20 BRYCH Petr 1963 CZE PBV MTB TEAM BRNO 21:47:59 06:01:04 01:11:00 07:00:25 06:20:07 07:16:27
10 10 / M-MV 32 KECZKÓ Zoltán 1969 HUN Merkapt Maraton Team 24:24:15 08:37:20 01:14:06 07:47:43 06:56:00 08:26:26
11 11 / M-MV 70 PAVLIŠTA Aleš 1958 CZE 24:46:25 08:59:30 01:12:16 07:43:43 07:28:36 08:21:50
12 12 / M-MV 59 ORNST Tomáš 1967 CZE Výlet Liberec 26:42:02 10:55:07 01:23:20 08:31:27 07:49:45 08:57:30
13 13 / M-MV 55 HECZKO Stanislav 1966 CZE SKIALPSHOP
Demo Race Marathon - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 11:42:07 00:00:00 01:03:20 03:09:36 03:18:48 04:10:23
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 12:32:07 00:50:00 00:56:01 03:25:48 03:43:24 04:26:54
3 3 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 13:16:11 01:34:04 01:38:31 03:33:59 03:36:09 04:27:32
4 4 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 13:27:31 01:45:24 00:57:28 03:22:00 04:25:15 04:42:48
5 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 13:27:32 01:45:25 00:56:19 03:37:30 03:44:19 05:09:24
6 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 13:53:07 02:11:00 00:58:07 03:34:14 04:17:26 05:03:20
7 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 13:58:10 02:16:03 00:55:00 03:45:11 04:11:03 05:06:56
8 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 14:09:53 02:27:46 01:15:36 03:49:20 03:55:15 05:09:42
9 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 14:36:04 02:53:57 01:07:01 03:58:25 04:11:06 05:19:32
10 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 14:59:46 03:17:39 01:06:56 04:04:33 04:22:04 05:26:13
11 8 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 15:25:02 03:42:55 01:09:21 04:15:47 04:17:31 05:42:23
12 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 15:27:58 03:45:51 01:14:06 04:08:52 04:15:01 05:49:59
13 9 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 15:30:26 03:48:19 01:07:50 04:47:17 03:47:00 05:48:19
14 10 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 15:39:32 03:57:25 01:08:56 04:22:21 04:26:04 05:42:11
15 11 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 15:56:50 04:14:43 01:13:06 04:32:37 04:42:01 05:29:06
16 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 16:33:52 04:51:45 01:02:19 04:46:54 04:38:52 06:05:47
17 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 17:09:38 05:27:31 01:05:47 04:24:35 04:49:03 06:50:13
18 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 18:23:20 06:41:13 01:16:16 05:07:05 05:06:32 06:53:27
19 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 18:23:38 06:41:31 01:16:37 05:07:04 05:06:30 06:53:27
20 3 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 19:16:44 07:34:37 01:24:45 05:23:54 05:27:07 07:00:58
21 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 20:16:58 08:34:51 01:23:48 05:25:26 05:35:23 07:52:21
22 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 20:23:15 08:41:08 01:17:35 06:00:23 05:06:33 07:58:44
23 16 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 21:34:18 09:52:11 01:19:29 05:49:45 06:22:08 08:02:56
24 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 21:41:36 09:59:29 01:26:50 05:49:43 06:22:09 08:02:54
25 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 21:41:48 09:59:41 01:27:01 05:49:43 06:22:10 08:02:54
26 4 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 10:28:44 -01:13:23 01:13:19 04:24:52 04:50:33
27 19 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 17:03:48 05:21:41 01:41:28 07:41:22 07:40:58
28 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 05:51:43 -05:50:24 01:14:03 04:37:40
29 21 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 08:03:02 -03:39:05 01:34:44 06:28:18
30 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
31 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / DM-Z 456 VTÍPILOVÁ Jana 1992 CZE Ghost Team 14:09:53 00:00:00 01:15:36 03:49:20 03:55:15 05:09:42
2 2 / DM-Z 453 FORTELNÁ Petra 1984 CZE 15:27:58 01:18:05 01:14:06 04:08:52 04:15:01 05:49:59
3 3 / DM-Z 452 KRÁLOVÁ Silvie 1975 CZE Záměl 19:16:44 05:06:51 01:24:45 05:23:54 05:27:07 07:00:58
4 4 / DM-Z 457 ZDEŇKA Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 10:28:44 -03:41:09 01:13:19 04:24:52 04:50:33
5 5 / DM-Z 451 BUDAKOVA Irina 1982 RUS AmazonkiBikeTeam
Demo Race Marathon - Muži
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / DM-M 419 POSPÍŠIL Lukáš 1998 CZE Redpoint Team 11:42:07 00:00:00 01:03:20 03:09:36 03:18:48 04:10:23
2 2 / DM-M 401 BARTÁK Jiří 1974 CZE Eurofoam team 12:32:07 00:50:00 00:56:01 03:25:48 03:43:24 04:26:54
3 3 / DM-M 420 VTÍPIL Radek 1983 CZE Ghost Team 13:16:11 01:34:04 01:38:31 03:33:59 03:36:09 04:27:32
4 4 / DM-M 72 MAROUŠEK Luboš 1972 CZE BIKESPORT HK 13:27:31 01:45:24 00:57:28 03:22:00 04:25:15 04:42:48
5 5 / DM-M 410 SRUBEK Libor 1979 CZE Profibaustoffe CZ 13:58:10 02:16:03 00:55:00 03:45:11 04:11:03 05:06:56
6 6 / DM-M 454 VESELÝ Petr 1964 CZE Pekáč 14:36:04 02:53:57 01:07:01 03:58:25 04:11:06 05:19:32
7 7 / DM-M 409 MERAN Oto 1982 CZE www.dres.cz 14:59:46 03:17:39 01:06:56 04:04:33 04:22:04 05:26:13
8 8 / DM-M 405 KROMER Jiří 1972 CZE www.dres.cz 15:25:02 03:42:55 01:09:21 04:15:47 04:17:31 05:42:23
9 9 / DM-M 423 CUPAL Jakub 1975 CZE 15:30:26 03:48:19 01:07:50 04:47:17 03:47:00 05:48:19
10 10 / DM-M 402 SMOLA Luboš 1990 CZE Granit Lipnice 15:39:32 03:57:25 01:08:56 04:22:21 04:26:04 05:42:11
11 11 / DM-M 424 HŮLKA Ondřej 1975 CZE 15:56:50 04:14:43 01:13:06 04:32:37 04:42:01 05:29:06
12 12 / DM-M 412 MUNZAR Zbyněk 1982 CZE H-H Smíchov 16:33:52 04:51:45 01:02:19 04:46:54 04:38:52 06:05:47
13 13 / DM-M 404 EDSES Mick 1974 NLD Louda Team Znojmo 18:23:20 06:41:13 01:16:16 05:07:05 05:06:32 06:53:27
14 14 / DM-M 403 KOŽÍŠEK Zdeněk 1975 CZE Louda team Znojmo 18:23:38 06:41:31 01:16:37 05:07:04 05:06:30 06:53:27
15 15 / DM-M 418 GRYGA Richard 1975 CZE 20:16:58 08:34:51 01:23:48 05:25:26 05:35:23 07:52:21
16 16 / DM-M 413 KOŘÍNEK Miloš 1975 CZE kora.mx 21:34:18 09:52:11 01:19:29 05:49:45 06:22:08 08:02:56
17 17 / DM-M 407 VÁCLAV Tomáš 1974 CZE Šmek riderz 21:41:36 09:59:29 01:26:50 05:49:43 06:22:09 08:02:54
18 18 / DM-M 406 MATALÍK Petr 1973 CZE Šnek Riderz 21:41:48 09:59:41 01:27:01 05:49:43 06:22:10 08:02:54
19 19 / DM-M 408 PALEČEK Ondřej 1981 CZE Bír-riders 17:03:48 05:21:41 01:41:28 07:41:22 07:40:58
20 20 / DM-M 411 SCHWARZ Jindřich 1984 CZE jezdinakole.cz 05:51:43 -05:50:24 01:14:03 04:37:40
21 21 / DM-M 414 GENZER Jiří 1954 CZE 08:03:02 -03:39:05 01:34:44 06:28:18
22 22 / DM-M 422 RICHARD Jílek 1972 CZE Bike Team Porsche Olomouc
Demo Race Marathon - Juniorky
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
Demo Race Marathon - Junioři
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 1 / DM-MJ 416 MEIER Lukáš 2004 CZE GHOST Team 13:27:32 00:00:00 00:56:19 03:37:30 03:44:19 05:09:24
2 2 / DM-MJ 417 NOVÁK Karel 2003 CZE S sport Hronov 13:53:07 00:25:35 00:58:07 03:34:14 04:17:26 05:03:20
3 3 / DM-MJ 415 PAJER Máťa 2003 CZE Widebike Výlet Liberec 17:09:38 03:42:06 01:05:47 04:24:35 04:49:03 06:50:13
4 4 / DM-MJ 421 CSIZMADIA Lukáš 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 20:23:15 06:55:43 01:17:35 06:00:23 05:06:33 07:58:44
Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 809 TOMEK Jan 1983 CZE 06:35:40
2 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE 06:07:05
3 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE 05:59:59
4 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
5 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES 08:33:07
6 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE 06:53:58
7 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE 06:08:48
8 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE 06:00:01
9 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
10 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS 09:02:49
11 802 PACNER Pavel 1998 CZE 07:25:56
12 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 06:28:01
13 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE 06:01:58
14 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
15 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 05:48:50
16 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
17 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM 07:55:23
Marathon Vrani Hory - Ženy
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 312 KACÍŘOVÁ Tereza 1995 CZE RUMOVY EXPRESS 09:02:49
2 311 PEKÁRKOVÁ Vendula 1983 CZE KASPER SWIX TEAM 07:55:23
Marathon Vrani Hory - Muži 18-29
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 802 PACNER Pavel 1998 CZE 07:25:56
2 130 MELICHAR Pavel 1997 CZE 06:01:58
Marathon Vrani Hory - Muži 30-39
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 805 JERO Miroslav 1984 CZE Kasper Swix Team
2 131 HOLEČEK Michal 1986 CZE LABE TRICLUB HRADEC KRALOVE 06:53:58
3 137 HAVLÍČEK Jiří 1982 CZE 06:00:01
4 806 HANTL Aleš 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř
5 134 KURZWEIL Tomáš 1987 CZE KRAB CYCLES 08:33:07
6 133 JAKUBEC Milan 1981 CZE PITRS BIKE 06:08:48
7 135 KUČERA Jan 1985 CZE ENDEKA BASSTA
8 804 WALCZAK Wojciech 1980 POL
9 809 TOMEK Jan 1983 CZE 06:35:40
10 138 HAVLÍČEK Václav 1984 CZE 05:59:59
Marathon Vrani Hory - Muži 40-49
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 801 HÁJEK Tomáš 1974 CZE 06:07:05
Marathon Vrani Hory - Muži 50 a starší
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 807 KUBÍČEK Petr 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 06:28:01
2 808 KREJCAR Jaroslav 1967 CZE BIKE SPORT HRADEC KRALOVE 05:48:50
Demo Marathon Vrani Hory - ALL
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO 08:13:19
2 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM 06:32:10
Demo Marathon Vrani Hory - Všichni
# Place / Cat. Č./no. Jméno / Name Roč./Year Stát / Country Tým/Team Cíl/Finish Odstup / Delay Prolog S1 S2 S3
1 139 HRNČÍŘ Radovan 1952 CZE PBW MTB BRNO 08:13:19
2 136 DOKOUPIL Michael 1950 CZE APACHE COMP TEAM 06:32:10